پروژه ای که بعد از یک دهه نیمه کاره است؛

استاندار لرستان:برای ساخت بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) حوصله زیادی به کار رفته

استاندار لرستان:برای ساخت بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) حوصله زیادی به کار رفته
شناسه خبـر : ۵۳۶۶ پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵

استاندار لرستان در بازدید  از بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)گفت: برای ساخت بیمارستان 10 ساله آیت اله بروجردی(ره) زیاد حوصله به کار رفته اما باید روند پیشرفت کار تسریع یابد  و این پروژه تا پایان سال راه اندازی شود.

به گزارش سفیر افلاک کلنگ ساخت بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) در سال 85 به زمین زده شد و قرار بود با ساخت این بیمارستان بخش زیادی از مشکلات بهداشت و درمان مردم این شهرستان حل شود.

 

 10 سال گذشته اما این بیمارستان راه اندازی نشده و پیشرفت آرام این پروژه طی سالها سبب شده تا هم اکنون مردم بروجرد در بیمارستان های قدیمی و فرسوده و با توجه به کمبود فضای فیزیکی درمان شوند.

 

 تا کنون چند وزیر، معاونان وزیر، مسئولان استانی از این پروژه نیمه کاره بازدید کرده و جلسات مختلفی را برگزار کرده اند اما روند پیشرفت پروژه به نظر می رسد چندان تغییر نمی کند.

 

 هر بار فقط وعده ها و زمان افتتاح پروژه مطرح می شود به طوری که از ابتدای سال گفته می شود نیمه اول سال باید این بیمارستان راه اندازی شود اما شهریور که از راه می رسد وعده افتتاح پروژه به اواخر سال داده می شود و هر سال می گذرد و خبری از راه اندازی این پروژه نیست.

 

 طی چند ماه گذشته استاندار لرستان برای تسریع در روند کار این پروژه و راه اندازی آن تا پایان سال 95 وارد کار شده و هر ماه دو بار از این پروژه بازدید می شود و طبق گفته استاندارد باید این پروژه اسفند امسال افتتاح شود.

 

 "هوشنگ بازوند" استاندار لرستان امروز در بازدید از این پروژه گفت: سال های گذشته این پروژه حدود 2 درصد پیشرفت داشته اما طی یکماه گذشته به دلیل پیگیری های انجام شده حدود پنج درصد پیشرفت داشته است.

 

 بازوند در این جلسه خطاب به ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: باید آقای ساکی 40 درصد وقت خود را برای تجهیز این بیمارستان اختصاص دهد تا نیمه اسفند این پروژه راه اندازی شود که برای تجهیز و روند تسریع در کار حتی حاضریم خودمان با مسئولان کشوری صحبت کنیم.

 

 استاندار لرستان همچنین در این جلسه گفت: به نظر می رسد برای ساخت این پروژه زیاد حوصله به کار رفته اما باید همه تلاش و برنامه ریزی ها انجام شود تا بیمارستان تا پایان امسال افتتاح شود.

 

 بازوند اظهار داشت: 15 دیماه این پروژه به دانشگاه علوم پزشکی برای تجهیز داده می شود که دانشگاه علوم پزشکی باید نسبت به تجهیز این بیمارستان تلاش کند.

 

 در این جلسه وقتی نوبت به آسانسورهای بیمارستان رسید قرار بود نصب و راه اندازی آسانسور در چند فاز انجام شود که استاندار گفت باید آسانسورها هم 20 اسفند ماه تحویل داده شود.

 

 البته در این جلسه استاندار گفت کلنگ این پروژه سال 85 به زمین زده شده اما علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی گفت ما این پروژه را سال 88 تحویل گرفتیم و به نظر ما پیشرفت بسیار خوبی داشته است.

 

 حالا باید منتظر ماند تا اسفند ماه از راه برسد و دید که آیا این بیمارستان راه اندازی می شود و 14 درصد باقیمانده این پروژه به اتمام می رسد و تجهیز صورت می گیرد یا زمان افتتاح تمدید می شود.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

3 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران