امام جمعه بروجرد:

خدمات زیادی به برکت انقلاب اسلامی ایران در روستاها ارائه شده است

خدمات زیادی به برکت انقلاب اسلامی ایران در روستاها ارائه شده است
شناسه خبـر : ۵۱۲۰ چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۰

امام جمعه بروجرد گفت: خدمات زیادی به برکت انقلاب اسلامی ایران در روستاها ارائه شده است به طوری که در سال های قبل از انقلاب بسیاری از روستاها از خدمات و نعمت ها محروم بودند اما بعد از انقلاب خدمات زیادی در روستاها داده می شود.

به گزارش سفیر افلاک  حجت الاسلام "حسن ترابی" امام جمعه بروجرد در مراسم افتتاح گازرسانی به روستای دارتوت بروجرد گفت: 37 سال از عمر انقلاب اسلامی ایران می گذرد و در طول این سالها علیرغم همه مانع تراشی های دشمنان بر سر راه نظام و همه توطئه ها و مشکل تراشی ها، اما انقلاب اسلامی و نظام توانسته در بخش های مختلف خدمت به مردم را انجام دهد و خدمات نظام اسلام خدمات شایان و چشمگیر و قابل تقدیر است.

 وی اضافه کرد: امروز در روستاهای ما همه زیر ساخت ها فراهم است و قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بسیاری از این خدمات در روستاها نبود و امروز مناطق روستایی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی این گونه از این نعمت ها بهره می گیرند.

 به گفته وی با توجه به این که تعدادی از روستاهای بروجرد از نعمت گاز برخوردار هستند اما همت می طلبد دستورات لازم جهت برخورداری سایر روستاها از گاز انجام شود چرا که در محور دارتوت چند روستا وجود دارد که نیاز است دستورات لازم داده شود که کار گازرسانی به این روستاها هم انجام شود.

 در ادامه "شجاع دریکوند" مشاور استاندار لرستان گفت: برای بهره برداری از این پروژه یک میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است. وی اضافه کرد: طی سه سال اخیر گاز رسانی به 558 روستای استان لرستان صورت گرفته که در مجموع 30 هزار نفر از نعمت گاز برخوردار شده اند.

 به گفته وی گاز رسانی به 400 روستای دیگر در دستور کار است که در بروجرد از مجموع 188 روستا 88 روستا از نعمت گاز برخوردار هستند.

 دریکوند اظهار داشت: طی سالهای اخیر گاز رسانی به روستاها یکی از مهمترین برنامه های در دستور کار بوده و این کار ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

3 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران