مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران:

افکار عمومی جهان به قدرت ولایت و رهبری ایران آگاه است

افکار عمومی جهان به قدرت ولایت و رهبری ایران آگاه است
شناسه خبـر : ۳۹۷۶ شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۴

مشاور فرمانده سپاه پاسداران گفت: افکار عمومی جهان به قدرت ولایت و رهبری ایران آگاه است و ملت ایران هیچگاه ولایت و رهبری را تنها نگذاشته و بسیاری از توطئه های دشمنان با رهنمودهای رهبری خنثی می شود.

به گزارش سفیر افلاک و به نقل از  بازتاب بروجرد سردار "خسرو عروج" مشاور فرمانده سپاه پاسداران در یادواره 38 شهید کوی الغدیر که در مسجد الغدیر بروجرد برگزار شد گفت: جنگ بین ایران اسلامی و دشمنان، جنگ حق و باطل است و امروز دشمنان در حال جنگ هستند و در زمینه های مختلف نظامی، فرهنگی، اقتصادی در مقابل ایران ایستاده اند.

 وی اضافه کرد: امام (ره) فرمودند روزی دشمن دست از سر شما بر می دارد که شما دست از دینتان بردارید و رمز موفقیت ایران اسلامی مجهز بودن ملت ایران به سلاح ایمان و اعتقادات و باورهای مذهبی است.

 سردار عروج با اشاره به این که مجالس یادواره های شهدا خیلی عظمت دارند گفت: شهدا برای این که به مقام شهادت برسند مردانه جنگیدند و در رازو نیازهای شبانه خود از خداوند متعال شهادت را طلب کردند.

 به گفته وی امروز ایران اسلامی در محاصره است و دشمنان دقیق ملت ایران را می شناسند و توطئه ها و ترفندهای خود را در این راستا تنظیم و برنامه ریزی می کنند.

 مشاور فرمانده سپاه پاسداران اظهارداشت: دشمنان آماده هستند تا با ایجاد هر گونه اختلاف، ضربه نهایی خود را به نظام وارد کنند و به اهداف خود برسند.

 وی بیان کرد: دنیا امروز می گوید که یک عقلی بالاتر از شعور انسانی ملت ایران را اداره می کند و افکار عمومی جهان به قدرت ولایت و رهبری آگاه هستند و با توطئه های خود در صدد ضعیف کردن این قدرت هستند.

 سردار عروج اضافه کرد: ملت ایران هیچگاه ولایت و رهبری را تنها نگذاشته و در بسیاری از موارد توطئه های دشمنان را با رهنمودهای رهبری خنثی می کند.

 به گفته وی ملت ایران و رزمندگان اسلام فرمانده ای بزرگ دارند که آن ولایت و رهبری است و در همه موارد از وی تبعیت می کنند.

 وی با اشاره به این که ملت ایران غریب و مظلوم است اما اقتدار و عظمت دارد گفت: باید حواسمان را به دشمن جمع کنیم زیرا آنها ما را محاصره کرده اند و منتظر علامت هایی در داخل کشور هستند که عملیات خود را آغاز کنند اما این اتفاق هرگز نخواهد افتاد زیرا امام(ره) فرمودند که  خون شهدا انقلاب را بیمه کرده است.

 مشاور فرمانده سپاه پاسداران اظهار داشت: باید دهه دوم و سوم محرم  را با شکوه برگزار کنیم و جوانان و نوجوان را با فرهنگ عاشورا و روحیه جهاد و شهادت آشنا نماییم.

 به گفته وی دشمنان هیچگاه به رمز پیروزی ملت ایران دست نخواهند یافت زیرا ملت ایران الگویی بزرگ مانند امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) دارند.

 سردار عروج تصریح کرد: جبهه شامات ، جبهه حق و باطل است و دشمنان در این جبهه که تروریست ها و تکفیری هستند و سربازان خود را از کشورهای اروپایی و آمریکا اعزام کرده اند و امروز به زور و با بستن زنجیر به پای آنها را نگه داری می کنند.

 وی خاطر نشان کرد: جنگ شامات، جنگ خدعه و نیرنگ و فریب است و امروز مرز جنگ با دشمنان را هزاران کیلومتر دورتر از ایران قرار دادیم.

 در ادامه سرهنگ "علی احمد فیض الهی" فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه بروجرد گفت: جوانان و نوجوانان با مطالعه در زندگی نامه شهدا با روحیات شهدا آشنا شوند و الگوی خود را در زندگی شهدا قرار دهند.

 به گفته وی دفاع مقدس امروز ادامه دارد زیرا امروز  با دشمنان خود در آن سوی مرزها در نبرد هستیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران