مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان:

خبرنگاران اکنون در دو جبهه حق و باطل قرار دارند

خبرنگاران اکنون در دو جبهه حق و باطل قرار دارند
شناسه خبـر : ۲۶۸۲ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۳

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: اکنون سربازان جنگ نرم خبرنگاران هستند و این مسئولیت آن ها را بیش از پیش سنگین کرده است.

به گزارش سفیر افلاک محمد بازوند؛ مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان در نشست تجلیل از خبرنگاران که در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان برگزار شد گفت: شهید" محمود صارمی"  در سال 1377 در مزار شریف توسط گروهک طالبان که توسط استثمار مدرن به وجود آمده است به همراه دیپلمات های ایرانی در ساختمان متعلق به ایران به صورت دردناک به شهادت رسیدند.

 

وی گفت: روزی که به خاطر شهادت "صارمی" روز خبرنگار نامیده اند این افتخار نصیب ما شده است که این روز با نام یک شهید لرستانی مزین شود.

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان با مقایسه عملکرد نیروهای مسلح با رسانه گفت: همانطور که نیروهای مسلح اگر مهمات و سلاح نداشته باشند نمی توانند کاری کنند، رسانه هم اگر خبرنگارانی بروز، ژرف اندیش و آشنای با تکنیک های روز نداشته باشد ، خالی است.

 

بازوند از خبرنگاران به عنوان قدرتمند ترین قشر جامعه یاد کرد و افزود: اگر خبرنگاران به سازمانی مراجعه کنند و با بی مهری مواجه شوند؛ این نشان از تاثیرگزاری قلم خبرنگاران دارد که به نقد و بررسی دستگاه ها می پردازند.

 

وی کار در رسانه را یک عمل دو سویه عنوان کرد و گفت: خبرنگار می تواند ارزش آفرین باشد و با خبرسازی هنجارها شکوفایی را در جامعه به وجود آورد.

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان با اشاره به تلاش خبرنگاران در جنگ هشت ساله تحمیلی گفت: در میان شهدای هشت سال جنگ تحمیلی که مانند خورشید می درخشد، خبرنگارانی بودند که با ثبت حوادث و رشادت رزمندگان در آن زمان، لحظاتی را رقم زده اند که اکنون به آن آثار افتخار می کنیم.

 

بازوند به تلاش رسانه های معاند با نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و تصریح کرد: اکنون خبرنگاران در دنیا در دو صف حق و باطل در مقابل هم قرار گرفته اند.

 

وی ادامه داد: قبل از فتنه 88 B.B.C  فارسی با هدف فتنه انگیزی بر علیه جمهوری اسلامی ایران با بودجه کلان توسط استثمار مدرن ایجاد شد تا بتوانند انقلاب مخملی را در ایران شکل دهند اما غافل از آنکه ما در راس کار ولایت فقیه، خون شهدا و کسانی را داریم که تا پای جان برای حفظ نظام تلاش می کنند.

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان افزود: داعش هم توسط استثمار مدرن یعنی آمریکا، انگلیس و اسرائیل به وجود آمده است و پشت صحنه رسانه های خبرساز و حامی آن ها شبکه هایی مانندC.N.N  و  B.B.C  هستند.

 

وی گفت: اکنون سربازان جنگ نرم خبرنگاران هستند و این مسئولیت آن ها را بیش از پیش سنگین کرده است اما در عین حال کار کردن در این عرصه خوشایند و افتخار آفرین است.

 

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران