امام جمعه بروجرد:

نقش خبرنگاران در تحقق شعار سال بسیار برجسته و مهم است

نقش خبرنگاران در تحقق شعار سال بسیار برجسته و مهم است
شناسه خبـر : ۲۶۳۱ شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴

امام جمعه بروجرد گفت: نقش خبرنگاران در تحقق شعار سال بسیار برجسته و مهم است و می توانند با آگاهی بخشی به مردم در این راه گام بردارند.

به گزارش سفیر افلاک و به نقل از  بازتاب بروجرد حجت الاسلام "حسن ترابی" در مراسم روز خبرنگار که در سالن همایش های فرمانداری بروجرد برگزار شد گفت: قلم و بیان رسانه ها در پیشرفت جامعه نقش بسیار مهمی دارد و خبرنگاران و رسانه های مختلف اگر در مسیر آگاهی بخشی واقعی به مردم و ارتقای سطح دانش و بینش گام بردارند قطعا مورد حمایت و تایید نظام اسلامی قرار می گیرند.

 

 وی اضافه کرد: اولین وظیفه رسانه ها ترویج اسلام و اهداف انقلاب اسلامی است و همچنین رسانه ها برای تقویت پایه های وحدت در بین مردم و جامعه اسلامی تلاش کنند.

 

 امام جمعه بروجرد با اشاره به این که رسانه ها باید برای تقویت روحیه امید و جلوگیری از یاس در بین مردم گام بردارند گفت: پایه هر نظام و زندگی فردی به امید استوار است و نباید این امید در دل مردم متزلزل شود.

 

 به گفته وی نقد منصفانه سبب پیشرفت در کار می شود و مدیران هم باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند و عملکردها به صورت شفاف و روشن برای مردم بیان شود.

 

 حجت الاسلام ترابی اضافه کرد: امروز دشمنان همه امکانات خود را به کار گرفته تا با تشدید فشارها و تحریم ها، اراده ملت ایران را در هم بشکنند اما در این میان رسانه ها و خبرنگاران در ایستادگی ملت می توانند نقش خود را به درستی ایفا نمایند.

 

 وی با اشاره به 17 مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار بیان کرد: امروز روز پاسداشت تلاش های بی وقفه انسان هایی است که آگاهی می دهند و با سلاح قلم و بیان در سرزمین آگاهی گام برمی دارند.

 

 به گفته وی خبرنگارنی که برای بازگو کردن واقعیات و حقیقت تلاش می کنند و در این راه از همه چیز خود می گذرند و خطرها را به جان می خرند و به حرمت قلم سعی در بیان حقیقت و مبارزه با باطل دارند.

 

 امام جمعه بروجرد تصریح کرد: خبرنگاران در تحقق شعار امسال به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نقش برجسته ای دارند و نقش آنها در نزدیک شدن به اهداف نامگذاری امسال بسیار مهم است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران