به دلیل بحران کمبود آب؛

آب در برخی از روستاهای بروجرد جیره بندی شد

آب در برخی از روستاهای بروجرد جیره بندی شد
شناسه خبـر : ۲۰۹۱ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰

مدیر آبفار روستایی بروجرد گفت: جیره بندی آب در برخی از روستاهای بروجرد که امکان آبرسانی با تانکر در این روستاها وجود ندارد، آغاز شد.

به گزارش سفیر افلاک و به نقل از  بازتاب بروجرد  "عبدالرضا عبدی" مدیر آبفار روستایی بروجرد گفت: با توجه به قرار گرفتن در فصل تابستان و مصرف بالا، آب برخی از روستاهای بروجرد با مشکل کمبود آب روبرو هستند.

 

 وی اضافه کرد: طی روزهای اخیر دمای هوای بروجرد افزایش یافته و مشکل کمبود آب و بی آبی نیز در برخی از روستاها تشدید شده است.

 

 به گفته وی در حال حاضر 6 روستای بروجرد با مشکل بی آبی و کم آبی همراه هستند که یک روستا با تانکر آبرسانی می شود اما پنج روستای دیگر به دلیل اینکه امکان آبرسانی با تانکر وجود ندارد ، جیره بندی آب در این روستاها صورت گرفته است.

 

 عبدی اظهار داشت: حدود 90 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که مشکل برخی از روستاها حل شود و این روستاها هم در همه ایام سال و در تابستان مشکل بی آبی نداشته باشند.

 

 مدیر آبفار روستایی بروجرد تصریح کرد: در صورت تامین اعتبارات بخشی از مشکلات بی آبی در روستاها حل می شود اما تا کنون اعتباری در این راستا تخصیص داده نشده است.

 

 وی بیان کرد: سال گذشته روستاهای زیادی در شهرستان بروجرد با مشکل کم آبی همراه بودند که تلاش شد تا با حفر چاه و اجرای پروژه های آبرسانی مشکل تعداد زیادی از روستاها حل شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران