کارشناس مسائل مذهبی در گفت‌وگو با سفیر افلاک؛

تلاش دشمن حیازدایی و تخریب عفت عمومی است/اهمیت دشمن‌شناسی در بیانیه گام دوم انقلاب

تلاش دشمن حیازدایی و تخریب عفت عمومی است/اهمیت دشمن‌شناسی در بیانیه گام دوم انقلاب
شناسه خبـر : ۱۹۷۶۲ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

کارشناس مسائل مذهبی گفت: تلاش غرب در اجرای برنامه‌های تخريبی حجاب و حياء در جوامع ارزش‌گرا گويای اهميت و نقش استراتژيک حجاب در خنثی كردن نقشه‌های چپاولگر دشمن از اندوخته‌های مادی و معنوی جوامع است.

 

اکرم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک، اظهار داشت: بامطالعه تاريخی در هويت پيشين زن در فرهنگ‌های امپراتوری روم، ايران و شبه‌جزیره عربستان، جايگاه تنزل يافته و بی‌ارزش زن قابل‌مشاهده است.

 

وی افزود: دين اسلام برابری شخصيت زن و مرد را مطرح كرد و بر همه توهمات منفعت طلبانه خط بطلان كشيد اما در ساليان متمادی سياست رسانه‌‌ای غرب، در راستای بهره‌وری تبليغاتی از زن در جهت فروش بهتر محصولات و بهره‌كشی از نيروی ارزان فعاليت كرده که هزينه اين عملكرد را با متلاشی شدن نهاد خانواده هم پرداخته است.

 

کارشناس مسائل مذهبی با اشاره به فروپاشی ساختار خانواده در غرب تصریح کرد: تنها راه رهايی زنان از ناهنجاری‌های رفتاری و روانی، جز از طريق بازگشت به طينت پوشيدگی زن ميسر نخواهد شد.

 

وی حجاب را بسترساز پیشرفت جوامع دانست و گفت: نگاه فرا جنسی و ارزشی به زن و بسترسازی برای حجاب‌ مندی او می‌تواند اهرم قوی زن در كانون خانواده و جامعه را پررنگ سازد از همین رو می‌توان نقش او را در ايجاد امنيت روانی، شكوفايی اقتصاد، پيشرفت جوامع و ده‌ها اثر مثبت ديگر را به‌روشنی ديد.

 

جعفری خاطرنشان کرد: با سرازير شدن سياست خاموش برهنگی به سمت جوامع اسلامی واقعه اندلس در دوران معاصر بازهم تكرار شد، تلاش غرب در اجرای برنامه‌های تخريبی حجاب و حياء در جوامع ارزش‌گرا خود گويای اهميت و نقش استراتژيک حجاب در خنثی كردن نقشه‌های چپاولگر دشمن از اندوخته‌های مادی و معنوی جوامع است.

 

مسئول حوزه علمیه خواهران شهرستان ازنا با اشاره به اهمیت دشمن‌شناسی در بیانیه گام دوم انقلاب عنوان کرد: ازآنجاکه با استناد به بررسی‌ها و يافته‌های غرب، فرهنگ پوشيدگی در ميان زنان غربی در حال پيشرفت است، جا دارد زنان دگرانديش ايرانی با استفاده رايگان از تجربه‌ تلخ غرب در زدودن حجاب و حياء زنان غربی و عبرت اندوزی از وقايع تأسف‌برانگیز زن غربی درس بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران