معاون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور:

20 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت راه‌های الیگودرز اختصاص یافت

20 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت راه‌های الیگودرز اختصاص یافت
شناسه خبـر : ۱۹۷۵۰ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۷

معاون سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور گفت: 20 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت راه‌های اصلی، فرعی و روستایی شهرستان الیگودرز اختصاص‌یافته است.

 

به گزارش سفیر افلاک، حیدر مطاعی عصر امروز در بازدید از محورهای روستایی شهرستان الیگودرز اظهار داشت: استان لرستان در حوزه راه محروم است که برای رفع این محرومیت اقدامات خوبی در دست اجرا است.

 

وی هدف از این بازدید را بررسی وضعیت راه‌های ارتباطی شهرستان الیگودرز عنوان کرد و افزود: در این بخش و با توجه به پیگیری‌های خوبی که نماینده شهرستان داشته است بالغ‌بر 20 میلیارد تومان اعتباری برای ساخت راه‌های اصلی، فرعی و روستایی الیگودرز اختصاص‌یافته است.

 

معاون سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور تصریح کرد: باید دستگاه اجرایی شهرستان نسبت به تعیین پیمانکار اقدام کنند و این اقدام می‌تواند شروع عملیات خوبی برای این منطقه باشد.

 

خدابخشی نماینده مردم الیگودرز نیز در حاشیه این بازدید از وضعیت راه‌های ارتباطی این شهرستان انتقاد کرد و گفت: با توجه به گستردگی شهرستان الیگودرز توجه به زیرساخت‌ها به‌ویژه در حوزه راه باید بیش از دیگر نقاط موردتوجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران