امام جمعه کوهدشت:

موضع اصلی ایران مقاومت است/مذاکره، نقشه و فریب آمریکا

موضع اصلی ایران مقاومت است/مذاکره، نقشه و فریب آمریکا
شناسه خبـر : ۱۹۷۰۰ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

امام جمعه کوهدشت با بیان اینکه موضع اصلی ایران مقاومت است گفت: بحث مذاکره، نقشه و فریب آمریکا است.

 

به گزارش سفیر افلاک، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه کوهدشت اظهار داشت: اگر انسان تمام گنج‌ها و مقام‌های دنیا را به دست آورد و ثوابی درراه خداوند انجام ندهد، ارزش و سودی نخواهد داشت.

 

وی افزود: بالاترین فضیلت انسان گوهر عقل است که پیامبر درونی بوده و از هر چیزی بالاتر است و هیچ تقوایی بالاتر این نیست که انسان از فکر، مال و حرف شبهه‌ناک دوری کند.

 

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع دست‌اندرکاران و كارگزاران حج عنوان کرد: فریضه حج مجموعه‌اى استثنایى و ممتاز از ارزش‌هاى موردتمجید اسلام بوده و دارای مفاهیم سیاسى ضرورى نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشركین است.

 

وی با اشاره به اهمیت هوشیاری در برابر مسائل متعدد تصریح کرد: برائت از مشركین یک فریضه اسلامى و لازم است و کسی توان مقابله با این دستور قرآنی را ندارد.

 

طهماسبی با اشاره به اینکه سوء مدیریت‌ها ربطی به تحریم ندارد بیان کرد: اینستكس «ابزار پشتیبان مبادلات تجارى» که اخیراً از سوى اتحادیه اروپا منتشر شد و یک سال و دو ماه طول کشید، درصدد توقف حرکت ایران برای کاهش گام دوم کاهش تعهدات هسته‌ای بوده و هیچ‌گونه فایده‌ای برای ایران ندارد.

 

وی با اشاره به فرجام برجام گفت: بحث مذاکره، نقشه و فریب آمریکا است چراکه ازیک‌طرف حرف از مذاکره می‌زنند و از طرفی تحریم می‌کنند، بایستی بدانند که موضع اصلی ایران مقاومت است.

 

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به مطالب راهبردی رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس و مسئولان قوه‌ قضائیه، خاطرنشان کرد: معظم له فرمود: «ملت مظلوم اما درعین‌حال مقتدر ایران، به فضل الهى، همچنان مثل كوه مى‌ایستد و باقوت، به حركت خود ادامه مى‌دهد و به همه‌ مقاصد موردنظرش دست مى‌یابد.»

 

وی با اشاره به جنایات آمریکا در افغانستان، انتخابات پیش رو در ایران را مهم خواند و گفت: در اولین انتخابات در گام دوم انقلاب، مجلس بایستی به‌عنوان مجلس مقاومت شکل بگیرد چراکه مردم ما اهل مقاومت هستند و در این راستا بایستی زمینه تقلب و تخلفات به صفر برسد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران