معاون تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان:

دشمن با جنگ ميان مذاهب به دنبال نفوذ و ضربه به ملل اسلامی است

دشمن با جنگ ميان مذاهب به دنبال نفوذ و ضربه به ملل اسلامی است
شناسه خبـر : ۱۹۶۹۲ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵

معاون تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: امروز دشمنان با جنگ ميان مذاهب به دنبال نفوذ و ضربه به ملل اسلامی هستند.

 

به گزارش سفیر افلاک، بهمن سپهوند عصر امروز در نشست بصیرتی وهم افزایی مدیران سیاسی بسيج خرم‌آباد با اشاره به مشي انقلاب اظهار داشت: مشی انقلاب ما مشی دینی، معنوي و مذهبی است؛ بسیاری از تحلیلگران سیاسی معتقدند که انقلاب ایران یک انقلاب اندیشه‌ای، دینی و مذهبی، فرهنگی و اجتماعی است كه دين و سياست در آن وجود دارد.

 

وي افزود: تنها واژه‌ای که بالغ‌بر ۴۰۰ معنا و مفهوم دارد فرهنگ است لذا انقلاب اسلامي ايران به‌عنوان يك انقلاب فرهنگي، فراگیر و همه‌جانبه بوده كه  کردار، منش، ایده و عقیده آن به تأسی از انقلاب حضرت رسول(ص) است.

 

معاون تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به ویژگی‌های همه‌جانبه انقلاب اشاره و عنوان کرد: مکتب امام(ره) احیاگر مکاتب جهان اسلام شده است چراكه مشی فراگیر و همه‌جانبه امام(ره) مطابق سیره رسول خدا(ص) و امامان بوده است.

 

وي با اشاره به تأثيرگذاري انقلاب ايران در منطقه و برنامه‌های دشمن براي مقابله با صدور انقلاب اسلامي ايران خاطرنشان كرد: دشمنان با اعمال راهبردهاي نظامي و كودتاهاي نرم و سخت براي مقابله با انقلاب عظيم و اثرگذار ايران اسلامي وارد عمل شدند.

 

سپهوند فرهنگ را يكي از وسیع‌ترین حوزه‌های فكري و اندیشه‌ای عنوان كرد و گفت: در كودتاي نرم و تهاجم فرهنگی دشمن، به الگوها، سمبل‌ها و افتخارات انقلاب اسلامي به‌عنوان آرمان‌های انقلاب اسلامي حمله می‌شود و البته در تمامي موارد دشمنان تا حدود زيادي شکست‌خورده‌اند.

 

وی با اشاره به راه‌اندازی ۱۲۰ شبکه فارسی‌زبان با عناوین مختلف عليه فرهنگ و سبك زندگي مردم بیان کرد: بدترین نوع جنگ، جنگ مذهبی است، در دین اسلام ۷۲ فرقه و سه مذهب وجود دارد و امروز دشمنان با جنگ ميان مذاهب به دنبال نفوذ و ضربه به ملل اسلامي هستند.

 

معاون تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بابیان اینکه امروز راهبرد دشمن عليه انقلاب به تحریم اقتصادی کشیده شده است تصریح کرد: هجمه دشمن امروز از نوع اقتصادی است و اتحاد، توجه به گفتمان رهبری، رصد حوادث، دشمن‌شناسی، جریان شناسی و اقتصاد مقاومتي رمز پيروزي ماست.

 

سپهوند افزود: در بحث اقتصاد مقاومتی بايد توجه به سمت نيرو و تولیدات داخلی خصوصاً توليدات کشاورزی و هم‌چنین كاهش واردات اقلام غير ضرور معطوف شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران