وزیر نیرو در لرستان:

440 میلیارد تومان پروژه در لرستان کلنگ زنی می‌شود

440 میلیارد تومان پروژه در لرستان کلنگ زنی می‌شود
شناسه خبـر : ۱۹۶۴۰ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۱

وزیر نیرو گفت: 440 میلیارد تومان پروژه طی امروز و فردا در لرستان کلنگ زنی می‌شود.

 

به گزارش سفیر افلاک، رضا اردکانیان عصر امروز در حاشیه افتتاح تصفیه‌خانه ازنا اظهار داشت: ظرفیت تصفیه‌خانه ازنا بیش از 10 میلیون مکعب در شبانه‌روز است؛ مجموعه طرح‌ها و نیازهای عرصه صنعت آب و برق در استان لرستان به جد مدنظر ما است و قطعاً با یک تأکید بیشتری به‌ویژه در دو سال پیش رو تا پایان دولت دوازدهم مسائل استان لرستان را در وزارت نیرو دنبال خواهیم کرد.

 

وی افزود: اعتقادداریم که یک عقب‌ماندگی در پیگیری طرح‌ها در استان وجود دارد، سعی خواهیم کرد جبران مافات شود هم در ارتباط با بحث تخصیص و هم  در سرعت دادن به طرح‌های در دست اجرا ازجمله سد کمندان که امیدواریم هر چه سریع‌تر به مرحله آبگیری برسد.

 

وزیر نیرو تصریح کرد: استان لرستان یکی از استان‌های تولیدکننده است ولی در ابتدای سال 92 یک سد در دست بهره‌برداری در سطح استان داشتیم و در این دولت چهار سد دیگر با ظرفیت 420 میلیون مترمکعب به مدار بهره‌برداری آمده و 9 سد در دست‌ساخت است که امیدواریم چهارتا از این سدها تا پایان دولت به بهره‌برداری برسد.

 

وی بیان کرد: طرح‌های بزرگ‌تری مدنظر است و جلسات اولیه‌ای را داشته‌ایم و جلسات منظم‌تری را با استاندار لرستان و نمایندگان استان خواهیم داشت، امروز و فردا 13 پروژه مربوط به وزارت نیرو به بهره‌برداری خواهد رسید و190 میلیارد تومان طرح افتتاح خواهد شد و همچنین حدود 440 میلیارد تومان پروژه کلنگ زنی می‌شود.

 

اردکانیان عنوان کرد: امیدواریم ارتقا سطح رضایت‌مندی مردم حاصل شود، سطح رضایتمندی یا احساس رضایت مردم به عوامل مختلفی وابسته است که یکی از آن‌ها رفع تبعیض‌ها و یا عدم احساس تبعیض است.

 

وی گفت: ما نشان دادیم ملتی هستیم که در شرایط  سختی و تنگی هم تاب‌آوری و سازگاری بالایی  داریم، مشروط بر اینکه احساس شود همان تنگدستی و سختی هم عادلانه توزیع می‌شود.

 

وزیر نیرو خاطرنشان کرد: امیدواری ما این است که شرایط عمومی کشور به‌گونه‌ای باشد که بتوانیم به کمک هم تاب‌آوری جامعه را بالا ببریم که یکی از ابزارهای آن شیوه‌های طرح مسائل و دنبال کردن است.

 

وی اظهار داشت: برخورد نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی به‌ویژه در ایام اخیر و سختی‌هایی که برای مردم بود درعین‌حالی که صدای بلند مردم بودند و بازتاب‌دهنده مسائل، توجه به این نکته دقیق و ظریف هم داشتند که کارگزاران دولت در اجرای وظایف و مأموریت‌ها نیازمند این احساس هستند که همه ما هدف مشترکمان افزایش رضایت‌مندی مردم است.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران