نماینده مردم بروجرد در مجلس در گفت‌وگو با سفیر افلاک؛

عده‌ای از بیت المال برای خود کیسه دوخته‌اند/در برخورد با فساد ملاحضه وابستگی‌ها نشود

عده‌ای از بیت المال برای خود کیسه دوخته‌اند/در برخورد با فساد ملاحضه وابستگی‌ها نشود
شناسه خبـر : ۱۹۶۲۷ سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای از بیت المال برای خود کیسه دوخته‌اند و ضروری است تا در برخورد با فساد، ملاحضه وابستگی‌ها نشود چرا که این دستگاه به داد مظلومان می‌رسد و با ظلم و بی‌عدالتی مقابله می‌کند.

عباس گودرزی در گفت‌وگو با سفیر افلاک، با اشاره به سخنان آیت اله رئیسی رئیس دستگاه قضا و مبارزه با فساد اظهار داشت: اگر در جامعه‌ای نسبت به فساد بی‌تفاوتی شکل بگیرد، خصوصاً فساد در سطح مدیران، مسئولان و کسانی که صاحب اراده و سهمی از اختیار هستند قطعاً باعث تضعیف نظام و تقویت بدخواهان نظام و ملت خواهد شد.

 

وی با تأکید بر اینکه باید با فساد در هر سطحی برخورد شود افزود: هرکسی که مبتلابه فساد شود و به بیت‌المال دست‌درازی کند و با زیاده‌خواهی بخواهد رفاه عمومی را فدای رفاه شخصی خود کند باید به‌صورت جدی با او برخورد شود. 

 

نماینده مردم بروجرد در مجلس بیان کرد: اگر عده‌ای از درآمد عمومی و بیت‌المال می‌خواهند برای خود کیسه‌ای بدوزند و از فرصت‌هایی که مردم در اختیار آن‌ها قرار داده‌اند و به‌واسطه اعتمادی که مردم به آن‌ها کرده‌اند سوءاستفاده کنند و اموالی را برای خود اندوخته کنند باید با این‌ها قاطعانه و بدون هیچ ملاحظه‌ای برخورد شود و ملاحظه وابستگی‌های این افراد به صاحبان قدرت هم نشود. 

 

وی تصریح کرد: این افراد فرصت‌طلب ممکن است به قدرت‌هایی وصل باشند و به خاطر حمایت‌هایی که در مقطعی از مسئولی داشته‌اند، امروز موردحمایت آن مسئول باشند که دستگاه قضا باید حمایت‌ها و پیوندها را بی‌اثر کند و هماهنگی با کانون‌های ثروت و قدرت برای دست‌درازی به بیت‌المال بی‌اثر باشد.

 

گودرزی بابیان اینکه دستگاه قضا فریادرس مظلومان است گفت: این دستگاه به داد مظلومان می‌رسد و با ظلم و بی‌عدالتی مقابله خواهد کرد.

 

وی با تأکید بر اینکه نباید فساد را سیاسی کنند خاطرنشان کرد: دستگاه قضا در برخورد با فساد ملاحظه جریانات، مقام و مسئول را نکند و در این راستا حمایت مردم و مجلس مخصوصاً آحاد ملت، دست دستگاه قضایی را برای مبارزه با ظلم باز می‌کند.

 

عضو هیات رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: مردم هم باید در این راستا همراهی کنند و در برخورد با فساد نباید اصل داستان فدای موضوعات حاشیه‌ای در جامعه شود. 

 

وی افزود: برخورد با فساد باید مطالبه اصلی مردم و نمایندگان مردم باشد و اینکه بارها از تریبون مجلس فریاد زده می‌شود که با فساد برخورد شود، علیرغم اینکه عده‌ای از بدخواهان تلاش دارند تا این فریادها را بی‌اثر جلوه دهند اما نمایندگان ملت در مجلس برای مقابله با فساد، بستر و زمینه را برای مبارز با فساد فراهم می‌کند و آن را به مطالبه عمومی تبدیل می‌کند. 

 

گودرزی تصریح کرد: انتصاب آیت اله رئیسی به دستگاه قضا یک بارقه امید را در جامعه ایجاد کرد و منجر به تقویت روحیه عدالت‌طلبی و حق‌طلبی در جامعه و افزایش امیدواری به دستگاه قضایی شد. 

 

وی عنوان کرد: آیت اله رئیسی با توجه به اینکه یک شخصیت مطلع و پیشکسوت در دستگاه قضا است، باروحیه انقلابی می‌توانند نویدبخش اقدامات مثبتی در جهت دفاع از مظلوم و مقابله با ‌ظلم باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران