رئیس اتاق اصناف بروجرد در گفت‌وگو با سفیر افلاک؛

500 واحد صنفی فاقد پروانه در بروجرد پلمب شد

500 واحد صنفی فاقد پروانه در بروجرد پلمب شد
شناسه خبـر : ۱۹۶۰۴ شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

رئیس اتاق اصناف بروجرد با بیان اینکه داشتن پروانه برای واحدهای صنفی الزام است گفت: سال گذشته حدود 500 واحد صنفی فاقد پروانه در بروجرد پلمب شد.

کاظم فروزان در گفت‌وگو با سفیر افلاک، با اشاره به یکم تیرماه روز اصناف اظهار داشت: بازاریان و اصناف نقش مهمی در تنظیم و مدیریت بازار دارند و در بروجرد 17 هزار واحد صنفی در این راستا فعالیت می‌کنند.

 

وی افزود: از 17 هزار واحد صنفی در بروجرد، 12 هزار واحد صنفی دارای پروانه است و مابقی یا فاقد پروانه بوده و یا در مراحل دریافت پروانه هستند.

 

رئیس اتاق اصناف بروجرد تصریح کرد: برخی از واحدهای صنفی که فاقد پروانه هستند به دلیل استیجاری بودن واحد صنفی است که در این راستا 1500 پروانه اجاره یک‌ساله در بروجرد برای این واحدهای صنفی صادرشده است.

 

وی بیان کرد: واحدهای صنفی فاقد پروانه ابتدا اخطارهای لازم را دریافت می‌کنند و در صورت عدم رفع مشکل و اقدام برای دریافت پروانه، واحد صنفی پلمب می‌شود چراکه داشتن پروانه برای واحدهای صنفی یک الزام است و سال گذشته حدود 500 واحد صنفی فاقد پروانه در بروجرد پلمب شدند؛ 40 اتحادیه در بروجرد فعالیت دارند که در این اتحادیه‌ها 500 شغل تفکیک‌شده وجود دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران