تحلیل گر مسائل سیاسی غرب آسیا در گفت‌وگو با سفیر افلاک؛

خطبه ماندگار رهبری تمام رشته‌های دشمن را پنه کرد/ایران اسلامی امید محور مقاومت و مستضعفان جهان

خطبه ماندگار رهبری تمام رشته‌های دشمن را پنه کرد/ایران اسلامی امید محور مقاومت و مستضعفان جهان
شناسه خبـر : ۱۹۵۹۱ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳

تحلیل گر مسائل سیاسی غرب آسیا با بیان اینکه خطبه ماندگار رهبری تمام رشته‌های دشمن را پنه کرد گفت: آینده از آن ملت مسلمان ما است و ایران اسلامی امروز امید محور مقاومت و مستضعفان جهان است.

امیرعلی حیدر امیری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک، با اشاره به خطبه‌های رهبری در 29 خرداد  88 اظهار داشت: بیانات رهبری ضمن ابراز گلایه، پند و اندرز، ترسیم‌کننده نقشه راهی برای آیندگان بود چراکه بعدازآن خطبه‌ها مردم نسبت به حیله و مکر معاندین داخل و خارج آگاه شدند.

 

وی افزود: صحبت‌های رهبری فریب، نیرنگ، ترفند و تمامی حقه‌های استکبار جهانی، نفوذی‌ها و غرب‌گرایان و غرب‌زده‌های داخلی را رسوا نمود.

 

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به ترفند دشمن برای نفوذ افراد غرب‌گرا در دستگاه‌ها و مراکز تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیرنده دولت خاطرنشان کرد: دشمن در فتنه سال 88 به دنبال پیش بردن جامعه به سمت دوقطبی بود؛ به‌نوعی درصدد ایجاد دوقطبی میان اصلاح‌طلبان تکنوکرات و نیروهای انقلابی بودند.

 

وی بیان کرد: هنوز انتخابات به پایان نرسیده بود که طرفداران آقای موسوی خبر پیروزی قطعی را در سایت‌ها، کانال‌ها، شبکه‌های اجتماعی و وب سایت‌های خبری منتشر و به همدیگر تبریک می‌گفتند.

 

امیری تصریح کرد: همین اخبار کذب موجب می‌شد تا مردم نسبت به شنیدن خبری غیرازاین واکنش نشان داده و جو ملتهب شده و جامعه به سمت آشوب پیش رود؛ زمانی که نتایج انتخابات اعلام شد، افرادی که تا قبل از این در خیابان‌ها کارناوال شادی راه انداخته بودند نسبت به نتایج انتخابات معترض شدند و شاهد بودیم که این افراد در روز عاشورا خیمه‌های عزای اباعبدالله حسین(ع) را آتش زدند و ضمن ضربه زدن به اموال مردم، بسیجی‌ها را مظلومانه کتک زدند و شعار علیه حاکمیت نظام سر دادند.

 

وی از افزایش پروازهای لندن به تهران و ورود سلطنت‌طلب‌ها، چریک‌های فدایی و افرادی با تفکر سوسیالیستی و چپ به کشور در سال 88 یادکرد و گفت: برای اولین بار تمام شبکه‌های متداول آن روز مردم را ضمن تحریک، تشویق و تهییج به سمت اعتراضات خیابانی و نافرمانی مدنی سوق می‌دادند.

 

کارشناس مسائل سیاسی افزود: بعد از شمردن درصدی از آرا مشخص شد که عناوین دروغین تقلب بهانه‌ای برای ایجاد آشوب در کشور بوده است و ایجاد تحریم‌های فلج‌کننده اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران یکی از خسارات محض فتنه 88 در ایران بود که تا به امروز هم ادامه دارد.

 

امیری با اشاره به اینکه دشمن همچنان به دنبال دوقطبی سازی است اظهار داشت: معاندین در تلاش هستند که در انتخابات دو اسفند امسال یک سری افراد با سوءسابقه که قلم و گفتمانشان در خدمت استکبار و در مقابل نظام است وارد میدان شوند.

 

وی افزود: با افزایش تعداد رد صلاحیت شدگان به دنبال زیر سؤال بردن شورای نگهبان و از طرفی افزایش فشار اقتصادی به مردم هستند؛ تفرقه بین صنوف، تفرقه بین کارگران، صاحبان کارخانجات، تفرقه بین اقوام، ملیت‌ها، مذاهب، شهرها و استان‌ها در دستور کار استکبار جهانی است قرار دارد.

 

کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: غرب قابل‌اعتماد نیست و کار او نیرنگ و فریب است و نظام سلطه به دنبال نابود کردن این نظام و ملت است؛ با خواندن یک خطبه رهبری تمام بافته‌های دشمنان پنبه شده و ملت هم چنان بیدار است و می‌دانند که نتیجه امید بستن به کدخدا و کدخداپرستان، غرب‌زدگان، غرب گریان و غرب گدایان توافقاتی مثل برجام می‌شود.

 

وی افزایش بصیرت و آگاهی سیاسی مردم را در این برهه از زمان مهم دانست و تأکید کرد: آینده از آن ملت مسلمان ماست؛ ایران اسلامی امروز امید محور مقاومت و مستضعفان جهان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران