کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با سفیر افلاک؛

دشمنان سیلی خورده هیچ‌گاه از خصومت با ایران دست بر نمی‌دارند/پرده‌برداری از نیات شوم دشمن توسط رهبری

دشمنان سیلی خورده هیچ‌گاه از خصومت با ایران دست بر نمی‌دارند/پرده‌برداری از نیات شوم دشمن توسط رهبری
شناسه خبـر : ۱۹۵۹۰ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه خطبه‌های نماز جمعه 29 خرداد 88 یکی از اثرگذارترین بیانات رهبری بود گفت: مقام معظم رهبری با درایت و روشنگری به‌خوبی پرده از نیت شوم دشمنان برداشت.

به گزارش سفیر افلاک، رضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک با اشاره به خطبه‌های مقام معظم رهبری در 29 خردادماه سال 88 اظهار داشت: مقام معظم رهبری با تبیین ویژگی‌های سیاسی و اجتماعی جامعه به تشریح وضعیت پرداخت و بابیانات حکیمانه حول سه محور و تقسیم‌بندی نتایج انتخابات پرداخت که همگان را به هوشیاری و بصیرت در این راستا توصیه فرمودند.

 

وی افزود: ایشان در بیانات خود مردم، نامزدهای انتخاباتی و دشمنان نظام را مورد خطاب قراردادند و فرمودند این حضور پرشور و شعور در انتخابات نشان از درک درست و پشتیبانی مردم از نظام را به دنبال داشته است.

 

کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: مقام معظم رهبری با اشاره به نیات شوم و پلید دشمنان انقلاب و نظام اسلامی و در رأس آن‌ها کینه‌توزی‌های آمریکا به تشریح اهداف دشمنان و سوءاستفاده از هرگونه ایجاد اغتشاش و تجمعات پرداختند.

 

وی تصریح کرد: در دنیایی که ابرقدرت‌ها با سلاح دموکراسی و آزادی بیان غیرواقعی سعی در تحت نفوذ قرار دادن سایر کشورها دارند و به دنبال استثمار آن‌ها هستند، کشور انقلابی ایران این موضوع را برنمی‌تابد و لذا به دنبال شکاف میان مردم و حاکمیت هستند.

 

رضایی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری به‌خوبی دموکراسی قلابی کشورهای اروپایی و آمریکا که همواره با مخالفت‌ها و اعتراضات مردم روبه‌رو بوده را آشکار ساخت، نمونه همین دموکراسی قلابی اوضاع کشور فرانسه است که حاکمیت کشور مذکور حتی حاضر به شنیدن حرف معترضین نبوده و با بدترین خشونت با آن‌ها برخورد می‌کنند.

 

وی گفت: این دیدگاه دوگانه به دموکراسی یعنی کشورهای اروپایی و آمریکایی دموکراسی را قبول دارند که در راستای خدمت به اهداف آن‌ها باشد در غیر این صورت دموکراسی واژه‌ای بی‌معنی است.

 

کارشناس مسائل سیاسی اظهار داشت: یکی از راهبردهای دشمنان انقلاب مأیوس و ناامید کردن مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی است و هر بار برای ایجاد این ناامیدی به دنبال یک اسم رمز می‌گردند.

 

وی افزود: در سال 88 با به‌کارگیری شبکه‌های رسانه‌ای غربی و البته ماه‌ها قبل از انتخابات درصدد القا واژه تقلب در ذهن مردم بودند و به دنبال صدمه زدن به اعتماد عمومی برآمدند که مقام معظم رهبری با درایت و روشنگری به‌خوبی پرده از این نیت شوم دشمنان برداشت و با اشاره به سوءاستفاده دشمنان انقلاب از حوادث پس از انتخابات از مسئولان خواست تا با بصیرت افزایی خود راه فتنه را ببندند.

 

رضایی بیان کرد: حرکت فتنه سال88 در جهت براندازی نظام بود و زمینه برای حضور معاندین و معارضین به وجود آمد که با درایت مقام معظم رهبری و بصیرت مردم در جهت وحدت همگرایی تمام دلسوزان نظام در 9 دی پاسخ داده شد.

 

وی خاطرنشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان این نظام با کمک هم‌فکران داخلی سعی کردند در هر شرایطی فتنه ایجاد کنند و صلابت و وحدت نظام را زیر سؤال ببرند و در این راستا فتنه‌های بسیاری را ایجاد کردند که در فتنه‌های سال‌های 78 و88 مواضع آن‌ها آشکار و سخنان حکیمانه رهبر معظم انقلاب به‌عنوان فصل الخطاب بسیار مؤثر بوده و آتش فتنه‌ها در نطفه خاموش شد.

 

کارشناس مسائل سیاسی بابیان اینکه خطبه‌های نماز جمعه 29 خرداد 88 یکی از اثرگذارترین بیانات رهبری بود عنوان کرد: مقام معظم رهبری به‌خوبی زوایای پنهان فتنه‌ها را آشکار و نیت و اهداف پلید دشمنان را برملا کرد، در همین راستا دشمن زخم‌خورده‌تر از همیشه به دنبال اختلاف‌افکنی است و اشارات مقام معظم رهبری در خصوص فتنه 98 این بار از دریچه اقتصادی از همین منظر است.

 

وی تصریح کرد: نیت دشمن تغییر نکرده است آن‌ها هیچ‌گاه از خصومت و دشمنی با نظام مقدس جمهوری اسلامی دست برنمی‌دارند چون از این نظام سیلی خورده‌اند، لذا هر بار در جهت ضربه زدن به دنبال تغییر تاکتیک هستند یک‌بار با رویارویی مستقیم، یک‌بار با حربه نقض حقوق بشر و یک‌بار هم با فشار اقتصادی به دنبال تحقق خواسته خود یعنی ناامیدی مردم از نظام هستند که ان شاالله هیچ‌گاه به اهداف شوم خود دست نخواهند یافت.

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران