دادستان بروجرد در گفت‌وگو با سفیر افلاک؛

فعالیت دفاتر غیر مجاز گردشگری در بروجرد متوقف شد

فعالیت دفاتر غیر مجاز گردشگری در بروجرد متوقف شد
شناسه خبـر : ۱۹۵۸۴ سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰

دادستان بروجرد از پلمب دفاتر گردشگری غیر مجاز خبر داد و گفت: فعالیت دفاتر غیر مجاز گردشگری در بروجرد متوقف شد.

مهدی محمدی در گفت‌وگو با  سفیر افلاک، با اشاره به دفاتر گردشگری غیرمجاز در شهر بروجرد اظهار داشت: دفاتر گردشگری در سطح شهر تنها با داشتن مجوز می‌توانند فعالیت داشته باشند و در غیر این صورت پلمب می‌شوند.

 

وی افزود: درصورتی‌که دفتر خدمات گردشگری خدماتی را به مشتریان ارائه دهند که خلاف قانون باشد به‌شدت برخورد می‌شود و از فعالیت این دفاتر جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

دادستان بروجرد از پلمب دفاتر گردشگری غیرمجاز در بروجرد خبر داد و عنوان کرد: تعدادی دفاتر گردشگری به‌صورت غیرمجاز در سطح شهر فعالیت داشتند که دستور داده شد همه این دفاتر پلمب شدند و برخورد قانونی با دفاتر غیرمجاز گردشگری به‌صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

 

وی تصریح کرد: دفاتر گردشگری مکلف به اخذ مجوز هستند و باید خدمات موردنیاز را در حوزه موردنظر ارائه دهند.

 

حجت اله یارمحمدی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بروجرد نیز به پلمب 21 دفتر غیرمجاز گردشگری اشاره کرد و گفت: در بروجرد هفت دفتر گردشگری مجاز وجود دارد که خدمات موردنظر را به متقاضیان در این حوزه ارائه می‌دهند.

 

وی بیان کرد: 21 دفتر غیرمجاز گردشگری در بروجرد فعالیت داشت که علیرغم اینکه چندین بار اخطارهای لازم به آن‌ها ارائه‌شده بود اما توجهی به اخطارها نکردند و با حکم قضایی این دفاتر پلمب شد؛ این دفاتر اقدام به تور گردانی و تبلیغات داشت که از فعالیت غیرمجاز آن‌ها جلوگیری شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران