رئیس دادگستری بروجرد:

ساخت‌وساز غیرمجاز در گلدشت بروجرد/کارگروه بررسی صدور مجوزها تشکیل شد

ساخت‌وساز غیرمجاز در گلدشت بروجرد/کارگروه بررسی  صدور مجوزها تشکیل شد
شناسه خبـر : ۱۹۵۳۷ سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

رئیس دادگستری بروجرد با اشاره به ساخت‌وسازهای غیرمجاز در گلدشت گفت: کارگروهی تشکیل‌شده تا صدور مجوزها را در این منطقه بررسی کنند.

به گزارش سفیر افلاک، حمیدرضا بوالحسنی ظهر امروز در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی که در فرمانداری بروجرد برگزار شد اظهار داشت: در راستای حفاظت از منابع طبیعی و اراضی ملی با چالش‌هایی روبه‌رو هستیم که ضروری است تا با توجه به زمان، قانون در این راستا بازنگری شود.

 

وی افزود: عدم رعایت شاخص‌های محلی در تعیین مجازات‌ها یکی از مشکلات است چراکه در این راستا همه افراد در همه مناطق به یک نوع مجازات می‌شوند؛ برای برخورد با متخلفان و سودجویان کمبود نیروی انسانی و کمبود تجهیزات وجود دارد که باید به این موردتوجه شود.

 

رئیس دادگستری بروجرد تصریح کرد: در منطقه ونایی بروجرد وضعیت اقتصاد و اشتغال مدنظر است و سبب شده تا برخورد به‌صورت جدی صورت نگیرد و در سال‌های پیش واگذاری‌هایی صورت گرفته که غیرقانونی بوده است.

 

وی با اشاره به ساخت‌وسازهای غیرمجاز در گلدشت بروجرد بیان کرد: در همین راستا کارگروهی تشکیل‌شده تا صدور مجوزها را در این منطقه بررسی کنند.

 

مهدی محمدی دادستان بروجرد نیز در این جلسه اظهار داشت: برخی از یقه‌سفیدان مبادرت به تصرف اراضی ملی کرده و با استفاده از نفوذ سوءاستفاده‌هایی می‌کنند و اگر مسئولی به‌صورت قاطع با این متخلفین برخورد کند درخطر شغلی قرار می‌گیرد که نیاز است در این راستا حمایت‌های لازم صورت گیرد.

 

وی افزود: در هنگام برخورد با متخلفین و سودجویان اراضی ملی، فشارهایی از سوی متنفذین وارد می‌شود اما برخورد با سودجویان به‌صورت جدی اجرا می‌شود.

 

دادستان بروجرد تصریح کرد: اگر مسئولی از جرائمی خبر داشته باشد و موضوع را اطلاع ندهد، خود مدیر مجرم محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

1 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران