عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح کرد:

توطئه معامله قرن توسط صهیونیست، آل سعود و آمریکا/ قیام همگانی برای حمایت از فلسطین

توطئه معامله قرن توسط صهیونیست، آل سعود و آمریکا/ قیام همگانی برای حمایت از فلسطین
شناسه خبـر : ۱۹۴۵۹ جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: توطئه معامله قرن با همکاری سه ضلع مثلث صهیونیست، آل سعود و آمریکا در حال انجام است و بنا دارند در بحرین به بهانه کمک اقتصادی به فلسطینیان نشست داشته باشند و شهر قدس را به‌عنوان پایتخت فلسطینیان از مسلمانان بگیرند و پایتخت خود کنند.

 

به گزارش سفیر افلاک، حسین مظفر ظهر امروز در سخنرانی مراسم راهپیمایی روز قدس شهرستان خرم‌آباد اظهار داشت: حدود 70 سال است که فلسطینی‌های مظلوم با دسترسی انگلیسی‌های خائن گرفتار سلطه و اشغال صهیونیست و به دست اشغال گران و صهیونیست‌های مهاجری که از سراسر دنیا برای تشکیل دولت صهیونیستی در فلسطین گرد آمدند اشغال و مصادره سرزمین‌های فلسطین آغازشده است.

 

وی افزود: از آن روز سیاه تاکنون 70 سال می‌گذرد و در این مدت بالاترین جنایات، تجاوز، اشغال و ستم از سوی صهیونیست‌های خائن به مردم مظلوم فلسطین شده و تمام این جنایات با حمایت و چراغ سبز سازمان‌های بین‌المللی و نظام سلطه صورت گرفته است.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: همین جنایات سبب شده جمعیت 5 هزارنفری یهودی‌هایی که در فلسطین سکونت داشتند به 6 میلیون نفر افزایش پیدا کند و در برابر آن 6 میلیون مردم مظلوم فلسطین از وطن خود آواره شوند و سبب شده دو درصد زمین‌هایی که در اختیار یهودیان بوده به 98 درصد برسد و ملت مظلوم فلسطین را از خانه و کاشان خود آواره کرده‌اند.

 

وی تصریح کرد: نهایت تلاش که تاکنون دولت‌های عربی به‌عنوان حمایت از فلسطینی‌ها انجام می‌دادند چند جلسه و مذاکره بوده و در هر مذاکره تعداد زیادی باج به صهیونیست‌ها داده‌شده است.

 

مظفر با اشاره به اینکه دشمنان ما به دنبال این هستند که ابهامی همچون دلیل مداخله ایران در مسائل منطقه و فلسطین و ... را بگسترانند و بعد اقدامات ایران و آرمان‌های امام و رهبری، شهدا و ملت را زیر سؤال ببرند این‌ها در فضای مجازی پخش می‌شود، خاطرنشان کرد: افراد شاخصی چون نواب صفوی، شهید مطهری و امام خمینی (ره) در مورد فلسطین نشان از این دارد که مسئله مهمی است، مسئله فلسطین یک مسئله شرعی، ملی و بشری است که برای مقابله با سلطه و جنایات باید با آن مقابله کنیم.

 

وی افزود: علت دفاع ما از فلسطین این است بیت‌المقدس به‌عنوان نخستین قبله مسلمانان در این سرزمین است، این سرزمین محل وقع دین یهودیت، مسیحیت و اسلام است و فلسطین مزار بسیاری از پیامبران الهی چون آدم، ابراهیم و اسحاق، لوط، اسماعیل، مریم، موسی و عیسی است.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بابیان اینکه ازنظر ادیان همه اشتراک نظر دارند قدس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، تصریح کرد: بیت‌المقدس قبله اول مسلمان بوده که مسلمانان سال‌ها رو به این قبله نماز می‌خواندند، قدس سرزمین معراج پیامبر(ص) و رسول مکرم اسلام است و مسجد اقصی دومین مسجد بعد از مسجدالحرام است که از اعتبار و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

وی با اشاره به اینکه فلسطین در شرق دریای مدیترانه قرار دارد و مجاورت با دریا و کانال سوئز سبب اهمیت بالای این مکان می‌شود گفت: فلسطین حلقه اتصال شرق و غرب و پل ارتباطی میان شمال و جنوب است و بر مسیر گذرگاه‌های مهم کانال سوئز قرارداد که خاورمیانه ۷۰درصد انرژی کشورهای صنعتی جهان را تأمین می‌کند که از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

 مظفر با اشاره به مسئله نژادپرستی و سلطه صهیونیست افزود: صهیونیست‌ها معتقدند از قوم برگزیده خدا هستند و بقیه مردم باید بردگانی نزد این قوم باشد و حق حاکمیت را با صهیونیست می‌دانند و همین تفکر نژادپرستی باعث شده که کشتن مسلمانان را ازنظر شرعی بر خود واجب می‌داند؛ سلطه‌جو، سلطه‌گر و نژادپرست هستند که کل دنیا را برده خود می‌دانند.

 

وی گفت: صهیونیست‌ها معتقدند در آخرالزمان حضرت مسیح از فلسطین ظهور می‌کند پس باید یهودیان صهیونیست در آنجا حضور پیدا کنند و از حضرت عیسی دفاع کنند و معتقدند حضرت مسیح با تخریب مسجد اقصی رخ می‌دهد.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: آن‌ها معتقدند سلطه اقتصادی برجهان داشته ‌باشند و دیگران برده جیره خوران شوند، سلطه سیاسی پیدا کنند تا دیگران تحت حکومت و قومیت آن‌ها باشند، باید بر مسلمانان سلطه فرهنگی پیدا کنند و خود را کشور بدون مرز می‌دانند و معتقدند مرزهای آن‌ها را خدا تعیین می‌کند.

 

وی بابیان اینکه مسئله فلسطین و صهیونیست‌ها یک مسئله قومی، گروهی و قبیله‌ای نیست بلکه یک مسئله شرعی، انسانی، جهانی و بین‌المللی است گفت:تا زمانی که در این منطقه قرار داریم نمی‌توانیم در برابر این سلطه‌جویی‌ها و بازخوانی‌ها سکوت کنیم تا سرزمین مسلمانان اشغال شود، نمی‌توانیم در برابر ظلم و جنایت صهیونیست‌های خرافی و بی‌دین علیه ملت مظلوم فلسطین انجام می‌دهند بی‌تفاوت باشیم.

 

مظفر افزود: مبارزه سنگ صهیونیست‌ها به مبارزه موشک در برابر موشک تبدیل‌شده و اکنون مسئله معامله قرن مطرح‌شده، توطئه دیگری است که با همکاری سه ضلع مثلث صهیونیست، آل سعود و آمریکا در حال انجام است و بنا است در بحرین به بهانه کمک اقتصادی به فلسطینیان نشست داشته باشند اما می‌خواهند شهر قدس به‌عنوان پایتخت فلسطینیان از مسلمانان بگیرند و پایتخت خود کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: آن‌ها می‌خواهند مسلمانان را از محل بومی خود خارج کند و صهیونیست‌ها را در آن محل مستقر کنند و می‌خواهند به بهانه دولت، فلسطینی بدون ارتش، بدون سلاح داشته باشیم لذا فلسطینیان در مظلومیتی قرار دارند که حیثیت آن‌ها در معرض خطر و سرزمین آن‌ها در معرض مصادره است.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بابیان اینکه مسلمانان باید در برابر این مسئله قیام کنیم چراکه فلسطین در حقیقت خط مقدم ما هستند و جان خود را برای ما سپر کردند عنوان کرد: روز قدس روز اعلان وفاداری با آرمان‌های فلسطین است، روز فشار سنگین جنایات ننگین صهیونیست‌هاست.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران