عضو مجمع نمایندگان لرستان در مجلس در گفت‌وگو با سفیر افلاک؛

افزایش وزارتخانه‌ها قابل‌قبول نیست/انتخاب «سینکی» گزینه‌ای غلط برای معاونت بازرگانی

افزایش وزارتخانه‌ها قابل‌قبول نیست/انتخاب «سینکی» گزینه‌ای غلط برای معاونت بازرگانی
شناسه خبـر : ۱۹۴۲۲ سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش تعداد وزارتخانه‌ها قابل‌قبول نیست گفت: با توجه به جنگ اقتصادی موجود انتخاب سینکی برای معاونت بازرگانی نادرست است.

 

علی رستمیان در گفت‌وگو باسفیر افلاک  اظهار داشت: درگذشته وقت و جلسات متعددی برای ادغام وزارتخانه‌ها صرف شد و نمایندگان مجلس در آن زمان به این نتیجه رسیدند که مدل تفکیک برای کشور نتیجه مثبتی نخواهد داشت و اکنون نیز نمایندگان با تفکیک وزارت صمت مخالف هستند.

 

وی افزود: با توجه به اینکه ۸۰ تا ۹۰ درصد از بودجه دولتی صرف امور جاری می‌شود، هیچ دلیلی برای افزایش تعداد وزارتخانه‌ها قابل‌قبول نیست و دولت برای اداره امور باید چابک‌تر شود.

 

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی در رابطه بااینکه آیا ایجاد معاونت بازگانی قانونی است یا نه گفت: ایجاد معاونت بازرگانی جز اختیارات رئیس‌جمهور است و گزینه‌های پیشنهادی زیادی وجود دارد البته هنوز صحت انتخاب سینکی تائید نشده اما به نظرم گزینه‌های مناسب‌تری از گزینه‌ای که شایعات در مورد آن وجود دارد هست.

 

وی عنوان کرد: با توجه به جنگ اقتصادی موجود باید برای این سمت، شخص مناسبی انتخاب شود چرا که این موضوع مهم و مرتبط با معیشت مردم است و نیازمند مدیریت خوبی است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران