فرماندار بروجرد:

تکمیل پروژه های نیمه کاره در بروجرد ضروری است

تکمیل پروژه های نیمه کاره در بروجرد ضروری است
شناسه خبـر : ۱۹۳۵۹ سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

فرماندار بروجرد گفت: تکمیل پروژه های نیمه کاره در بروجرد ضروری است و بعد از تعیین تکلیف پروژه های نیمه کاره، پروژه های جدید تعریف شود.

به گزارش سفیر افلاک  عبدالرحیم رحیمی ظهر امروز در جلسه شورای اداری که در فرمانداری برگزار شد، اظهارداشت:  باید اولویت برای تکمیل پروژه های نیمه کاره باشد و بعد از آن پروژه های جدید تعریف شود.

 

وی با اشاره به وضعیت نظارت بر بازار افزود: بازرسی ها و نظارت بر بازار باید افزایش یابد چرا که متاسفانه عده ای سودجو از وضعیت بازار سوء استفاده می کنند.

 

به گفته وی در شهرستان بروجرد چهار اداره توسط سرپرستان اداره می شود که باید تکلیف مشخص شود و مدیر معرفی شود تا بتواند اقدامات لازم را انجام دهد.

 

در ادامه شاهرودی رئیس اداره صمت بروجرد گفت: سال گذشته 7776مورد بازرسی صورت گرفت که 770 پرونده تخلف به ارزش 40 میلیارد تومان تشکیل شد.

 

وی اضافه کرد: از ابتدای سال تا کنون 1115 مورد بازرسی صورت گرفته که 115 پرونده تخلف گران فروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور به ارزش 60 میلیون تومان تشکیل شده است.

 

رئیس اداره صمت بروجرد تصریح کرد: در سطح شهر بروجرد 203 نانوایی وجود دارد که سال گذشته 126 پرونده تخلف به ارزش 50 میلیون تومان تشکیل شده است.

 

شاهرودی اظهار داشت: سال گذشته 315 تن برنج، 93 تن مرغ منجمد، 71 تن گوشت منجمد، 19 تن گوشت گرم و 93 تن شکر به نرخ دولتی در بازار توزیع شده و امسال نیز 17 تن گوشت منجمد، چهار تن گوشت گرم، 30 تن شکر و 29 تن شکر در بازار عرضه شده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران