مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان:

مرکزمهارت آموزی ومشاوره شغلی در دانشگاه لرستان ایجاد می شود

مرکزمهارت آموزی ومشاوره شغلی در دانشگاه لرستان ایجاد می شود
شناسه خبـر : ۱۹۳۴۸ سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان گفت:بر اساس تفاهم نامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و دانشگاه های کشور و دستورالعمل اجرایی سازمان مجوز ایجاد مرکز مهارت آموزی و مدیریت شغلی به دانشگاه لرستان اعطاء شد.

 

به گزارش سفیر افلاک محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان امروز در جلسه بررسی دستور العمل مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی نقش آموزش های فنی و حرفه در توسعه کشور و همکاری دانشگاه با مراکز آموزش فنی و حرفه ای را مهم دانست و اظهار داشت: امروز حرفه آموزی و همکاری بین مراکز آموزشی بیش از هر زمانی دیگر به چشم می خورد چرا که همکاری دو مرکزدانشگاه و مراکز آموزش فنی وحرفه ای با هم موجب  شکوفایی استعدادها خواهد شد.

 

وی افزود :بر اساس تفاهم نامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و دانشگاه های کشور و دستورالعمل اجرایی سازمان مجوز ایجاد مرکز مهارت آموزی و مدیریت شغلی به دانشگاه لرستان اعطاء می شود.

 

 در این جلسه ضمن این که همه اعضاء خواستار همکاری های صمیمانه و کاربردی بیشتر با همدیگر شدند؛کارگروه مرکز مدیریت آموزشی و مشاوره شغلی با انتخاب رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خرم آباد، رئیس مرکز مدیریت آموزشی و مشاوره شغلی دانشگاه لرستان، یک نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه، رئیس کانون آموزشگاه های آزاد استان و رئیس کاریابی انتخاب شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران