با حکم مقام معظم رهبری؛

جانشین و معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شدند

جانشین و معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شدند
شناسه خبـر : ۱۹۳۰۸ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶

جانشین فرمانده کل سپاه و معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شدند.

به گزارش سفیر افلاک، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در احکام جداگانه‌ای سردار دریادار پاسدار علی فدوی را به‌عنوان جانشین فرمانده کل سپاه و سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی را به سمت معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.

 

متن احکام فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

سردار دریادار پاسدار علی فدوی

 

بنا به پیشنهاد فرمانده کل سپاه و نظر به تجارب ارزنده و شایستگی، شما را به سمتِ جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب می‌کنم.

 

ایفای نقش جهادی و انقلابی در ارتقای سطح آمادگی‌های عملیاتی و پیشرفت مقتدرانه مأموریت‌های سپاه با نظر فرمانده کل سپاه مورد انتظار است.

 

توفیقات شما را از خداوند متعال مسألت می‌کنم.

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی

 

بنا به پیشنهاد فرمانده کل سپاه و نظر به تجارب ارزنده در سپاه و بسیج و شایستگی، شما را به سمت معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب می‌کنم.

 

ارتقای ظرفیت‌های کارشناسی و کارآمدی ستاد سپاه با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و قابلیت‌های نخبگی و جهادی سپاه و بسیج در نیل به پیشرفت و کسب آمادگی‌های همه‌جانبه در پاسداری از انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن در تعاملی سازنده و هم‌افزا با ستاد کل و سایر سازمان‌های نیروهای مسلح با لحاظ تدابیر فرمانده کل سپاه مورد انتظار است.

 

توفیقات شمارا از خداوند متعال مسألت می‌کنم.

 

سیّد علی خامنه‌ای

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران