رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد:

عملیات اجرایی تعریض جاده دانشگاه آزاد بروجرد آغاز شد

عملیات اجرایی تعریض جاده دانشگاه آزاد بروجرد آغاز شد
شناسه خبـر : ۱۹۲۸۴ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: عملیات اجرایی تعریض جاده دانشگاه آزاد بروجرد آغاز شد و برای اجرای این پروژه بیش از پنج میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

احمد پارسا در گفت‌وگو با سفیر افلاک  اظهار داشت: طرح تعریض جاده دانشگاه آزاد بروجرد آغازشده و برای این پروژه پنج میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده است.

 

وی افزود: دو میلیارد تومان از این مبلغ برای رفع معارضین در نظر گرفته‌شده که 1/5 میلیارد تومان از این هزینه را دانشگاه آزاد بروجرد تقبل کرده و سه میلیارد و 500 میلیون تومان هم اعتبار برای عملیات اجرایی آن نیاز است.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد بیان کرد: طول مسیر تعریض از ابتدای جاده دانشگاه تا جلوی درب دانشگاه به طول سه کیلومتر است که چهاربانده می‌شود و در نظر داریم تا این پروژه ظرف مدت یک سال تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

 

پارسا تصریح کرد: دانشگاه به دلیل کم‌عرض بودن و داشتن پیچ‌های زیاد سبب شده بود تا در برخی از موارد خصوصاً در زمستان تصادفاتی در این مسیر رخ دهد که تعریض این جاده هم‌اکنون آغازشده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران