امام‌جمعه موقت خرم‌آباد در گفت‌وگو با سفیر افلاک؛

برخی مسئولان با ملتهب کردن فضا ناکارآمدی خود را پنهان می‌کنند

برخی مسئولان با ملتهب کردن فضا ناکارآمدی خود را پنهان می‌کنند
شناسه خبـر : ۱۹۲۵۸ یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد گفت: عده‌ای از مسئولان در حل مشکلاتی که ذاتاً وظیفه حل آن را دارند ناتوان هستند و به مشکلات نیز افزوده‌اند و به‌وسیله تبلیغ جنگ روانی می‌خواهند ناکارآمدی خود را پنهان کنند.

حجت‌الاسلام قاسم متقی نیا در گفت‌وگو سفیر افلاکبا اظهار داشت: از ابتدای انقلاب در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی دشمنان قسم‌خورده خارجی به نام نظام سلطه دارای سه ضلع غربی، عبری و عربی وجود داشته و دارد که ضلع عربی بیشتر ناتوان و به‌عنوان نوچه‌های ضلع‌های قبلی کار می‌کنند؛ دشمنان قسم‌خورده داخلی نیز وجود دارند که با اصل جمهوری اسلامی مخالف هستند و بودند.

 

وی با اشاره به اینکه دو گروه دشمنان هیچ‌گاه سر سازش، اصلاح یا رشد برای سازگاری با سایر جریان‌های فکری را نداشته و ندارند افزود: دشمنان داخلی و خارجی دو ضلع قیچی هستند که سعی در براندازی نظام داشته‌اند.

 

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد تصریح کرد: اما در میان کسانی به‌ظاهر مدعی و همراه انقلاب، گروه‌های جدیدی پیدا شد که کاملاً نگاه آن‌ها به غرب نگاهی بود که رشد، ترقی، توسعه و حل مشکلات را در ارتباط با غرب می‌دیدند؛ غرب را سرچشمه‌ای برای حل مشکلات کشور، توسعه، رشد سیاسی و برای جهانی‌شدن و حتی برای سرپا ماندن در کشور می‌دانند.

 

وی خاطرنشان کرد: اما به این وضوح و روشنی نیست و سبک و روشی که آن‌ها انتخاب کردند سرانجامش قرار گرفتن در آغوش غرب و تهی شدن از شعارهای انقلاب و به تعبیری این انقلاب و نظام را به دست نااهلان و به دامن آمریکا و صهیونیست خواهند کشید و در آن زمان دیگر نیازی به لشکرکشی نیست.

 

متقی نیا عنوان کرد: همه یک تاکتیک مشترک دارند و آن‌هم خطرآفرینی و توهم خطر و توطئه نه باهدف قوی شدن ما بلکه باهدف ترس ما از قدرت دشمن است؛ در بحث تهدیدهای نظامی ضمن اینکه همیشه آماده‌ایم اما به خاطر توانمندی بازدارندگی که ایجادشده در بحث نظامی نگرانی نداریم گرچه هوشیاریم.

 

وی با اشاره به اینکه مطرح کردن جنگ نظامی بُعد جنگ روانی دارد تصریح کرد: این موضوع باهدف امتیاز گیری است و می‌خواهند برای رسیدن به اهداف سیاسی خود به ملتهب کردن فضا برسند.

 

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد اظهار داشت: عده‌ای از مسئولان در حل مشکلاتی که ذاتاً وظیفه حل آن رادارند ناتوان هستند و به مشکلات نیز افزوده‌اند و به‌وسیله تبلیغ جنگ روانی می‌خواهند ناکارآمدی خود را پنهان کنند.

 

وی افزود: تهدیدات دشمن تا زمانی که ما بر اصول انقلاب هستیم همیشه بوده و خواهد بود و اما بسیاری از مشکلات داخلی ربطی به تهدیدات خارج از کشور ندارد بلکه مربوط به مدیریت‌های راحت‌طلب و لذت‌گرای مرفه است که بیشتر به دنبال منافع شخصی، گروهی و طیفی هستند.

 

متقی نیا بیان کرد: مشکلات منشأ داخلی دارد و با فرافکنی و گفتن اینکه مشکلات از خارج از کشور است و تنها راه آن کنار آمدن با کدخدا است می‌خواهند ناکارآمدی خود را پنهان کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران