کارشناس مسائل سیاسی:

هیچ کشوری جرات رویارویی با ایران را ندارد/تلاش آمریکا تبلیغات روانی برای رسیدن به اهداف است

هیچ کشوری جرات رویارویی با ایران را ندارد/تلاش آمریکا تبلیغات روانی برای رسیدن به اهداف است
شناسه خبـر : ۱۹۲۵۶ یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱

کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه گفت: آمریکا قدرت قبل را ندارد و رو به نابودی و زوال می‌رود و بیشتر تلاش دارد تا با تبلیغات مسموم و روانی به اهداف خود برسد.

همایون رهبران در گفت‌وگو با  سفیر افلاک، اظهار داشت: برخی از افراد از واژه جنگ به‌عنوان اهرم فشار استفاده می‌کنند و متأسفانه عده‌ای بر طبل جنگ می‌کوبند تا بتوانند به اهداف خود برسند؛ امروز عده‌ای دم از جنگ می‌زنند که زمانی می‌گفتند برجام، سایه جنگ را از سر این کشور برداشت.

 

وی افزود: وقتی ترامپ منتظر تلفن از ایران می‌نشیند نشان می‌دهد که آن‌ها می‌خواهند ایران را بار دیگر پای میز مذاکره بکشانند تا با فشار بیشتر به هدف‌های خود برسند.

 

کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه عنوان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند جنگ نمی‌شود، مذاکره نمی‌کنیم اما برخی تلاش دارند تا افکار خود را القا کنند و با این کار عملیات روانی انجام بدهند درحالی‌که هیچ کشوری جرات رویارویی با ایران را ندارد چراکه اگر این توان را داشتند در طول این سال‌ها اقدام می‌کردند.

 

وی بیان کرد: همیشه جبهه مقاومت و اسلام پیروز است و همان‌طور که دیدم در جنگ سوریه با توجه به اینکه آمریکا با عربستان هزینه‌های کلانی کردند اما جبهه مقاومت پیروز شد و آمریکا با شکست مواجه شد.

 

رهبران تصریح کرد: آمریکا قدرت قبل را ندارد و رو به نابودی و زوال می‌رود و بیشتر تلاش دارد تا با تبلیغات مسموم و روانی به اهداف خود برسد.

 

وی گفت: امروز دشمن از ابزار تبلیغاتی رسانه برای اهداف خود استفاده می‌کند و متأسفانه برخی تحت تأثیر قرارگرفته و ضروری است که در این شرایط روشنگری صورت گیرد و آگاهی‌های لازم و موردنیاز به مخاطبان ارائه داده شود تا تحت تأثیر این تبلیغات قرار نگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران