رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر خرم‌آباد:

بلوار شورا به «شهید سید نور خدا موسوی» تغییر نام یافت/احداث فرهنگ‌سرا توسط بخش خصوصی

بلوار شورا به «شهید سید نور خدا موسوی» تغییر نام یافت/احداث فرهنگ‌سرا توسط بخش خصوصی
شناسه خبـر : ۱۹۲۵۱ دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر خرم‌آباد گفت: پیشنهاد نام‌گذاری بلوار شورا به شهید سید نور خدا موسوی مورد تصویب اعضای شورای اسلامی شهر خرم‌آباد قرار گرفت.

 رستم كوشكي در گفت‌وگو با سفیر افلاک، اظهار داشت: اهمیت بحث فضای مجازی از غذای روزانه نیز مهم‌تر است چراکه تمام مسائل و مشکلات مردم را تحت شعاع قرار داده به‌ویژه برای ما که نمایندگان و چشم و گوش مردم هستیم و باید مشکلات مردم را پیگیری و رفع کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه فعالیت سپاه به‌عنوان پایه و اساس نظام در سیل اخیر ثابت شد افزود: می‌توانیم امیدوار باشیم که همه با نظام هستند و پشت نظام ایستاده‌اند.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر خرم‌آباد بابیان اینکه همه به اهمیت فضای مجازی پی برده‌ایم تصریح کرد: گروهی در فضای مجازی وجود دارند و سعی دارند مردم را نسبت به‌نظام و انقلاب تغییر دهند در این زمینه رسالت مجموعه رسانه باید در اینجا معلوم شود و اطلاعات را به‌طور صحیح به مردم برساند.

 

وی با اشاره به اینکه پیشنهاد نام‌گذاری بلوار شورا به شهید سید نور خدا موسوی مورد تصویب اعضای شورای اسلامی شهر خرم‌آباد قرار گرفت گفت: این نام‌گذاری جز افتخارات شورای اسلامی شهر است چون شهدا حق زیادی بر گردن مردم‌دارند، این نام‌گذاری‌ها برای این بوده که به جوانان بگوییم زندگی با آرامش و آسایش نتیجه فداکاری، ایثار و شهادت آن بزرگوارانی است که درگذشته جان خود را فدا کردند و شاید کم‌ترین کار بوده که مکانی به اسم شهدای بزرگ ما است.

 

کوشکی عنوان کرد: همه معتقدند فرهنگ‌سرا می‌تواند حلال خیلی مسائل و برنامه‌های فرهنگی باشد و بارها پیگیری کردم اما عمده‌ترین مشکلات ما در این برهه از زمان مسائل اقتصادی است.

 

وی خاطرنشان کرد: فرهنگ‌سرا از مهم‌ترین کارهای اساسی شورای اسلامی شهر است و در کمیسیون فرهنگی قول دادیم بتوانیم ساختمان مجتمع حافظی را با ورود سرمایه‌گذار بخش خصوصی انجام دهیم.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر خرم‌آباد افزود: بودجه کافی برای انجام این کار نیست و تنها از طریق جذب سرمایه‌گذار این کار ممکن است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران