با كمک سپاه و كميته امداد؛

منزل مددجو كميته امداد تا پايان هفته بازسازي مي شود+جزئيات

منزل مددجو كميته امداد تا پايان هفته بازسازي مي شود+جزئيات
شناسه خبـر : ۱۹۲۵۰ شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۹

سرهنگ بازگير گفت: تا پايان هفته تعميرات و بازسازي منزل  مددجوي كميته امداد درمحله پشت بازار خرم آباد به پايان مي رسد.

به گزارش سفیر افلاک خانم رضايي يكي از مددجويان بيمار كميته امداد است ؛كه ساختمان خانه اش در وضعيت نامناسبي بوده بطوري كه خانه ي وي فاقد آشپزخانه، سرويس بهداشتي و حمام بوده است بعد از اطلاع از شرايط نامناسب اين خانواده نيروهاي جهادي بسيج خرم آباد به همراه نيروهاي كميته امداد براي كمك به اين خانواده وارد عمل شدند.

بازسازي منزل مددجوي كميته امداد -خانواده بي سرپرست

سرهنگ پاسدار ماشااله بازگير؛فرمانده سپاه خرم آباد در اين رابطه اظهار داشت: در تقسيم كارصورت گرفته با كميته امداد تعميرات و بازسازي منزل خانواده بي سرپرست در دستور كار قرار گرفته است.

وي از پاي كار بودن مسئولين كميته امداد شهرستان براي رفع مشكل مددجويان ياد كرد و افزود:رابيتس بندي به عنوان سقف كاذب و سفيد كاري به پايان رسيده است و ساخت حمام و سرويس بهداشتي،موزاييك كاري و سراميك كاري كف و سطوح قسمت هاي موردنياز ساختمان منزل و لوله كشي گاز در حال انجام است.

منزل مددجو كميته امداد خرم اباد -خانواده بي سرپرست 1

سرهنگ بازگير بيان كرد:بلافاصله بعد از اطلاع از وضعيت مددجو، نيروهاي جهادي بسيج خرم آباد وارد عمل شدند و ان شاالله تا پايان هفته بازسازي منزل در موارد ذكر شده به پايان مي رسد.

در همين رابطه بخوانيد

مشکلات مددجوی کمیته امداد برطرف می شود

منزل مددجوی کمیته امداد بازسازي مي شود

انتهای پیام/

ارسال نظر

1 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران