راه اندازی سامانه پرداخت غرامت به کشاورزان سیل زده

راه اندازی سامانه پرداخت غرامت به کشاورزان سیل زده
شناسه خبـر : ۱۹۲۱۵ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری خرم آباد گفت: برآورد درصد و میزان ارزش ریالی خسارت وارده شده به بهره برداران در سامانه جامع امداد و بازسازی وزارت کشور با عنوان سجاد بارگذاری و به کارگروه شهرستانی ارائه می شود.

به گزارش سفیر افلاک امین طولابی امروز در جلسه تشریح دستور العمل اجرایی نحوه پرداخت کمک بلاعوض و تسهیلات ارزان قیمت به کشاورزان خسارت دیده از سیل اظهارداشت: کار گروه های استانی و شهرستانی  برای تصمیم گیری،بررسی و تعیین نوع و میزان خسارت وارده به هر یک از بهره برداران بخش کشاورزی تشکیل شده است.

 

وی کلیه بهره برداران اراضی زراعی، باغی و واحد های تولیدی بخش کشاورزی خسارت دیده از سیل را مشمول این تصویب نامه خواند و بیان کرد: برآورد درصد و میزان ارزش ریالی خسارت وارده شده به بهره برداران در سامانه  جامع امداد و بازسازی وزارت کشور با عنوان سجاد بار گذاری و به کارگروه شهرستانی ارائه می شود.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری خرم آباد گفت: ثبت سوابق و مستندات کلیه پرداخت های موضوع این تصویب نامه در سامانه سجاد را ضروری دانست و تصریح کرد: کارگروه استانی پس از وصول گزارش و بررسی و تایید میزان خسارت وارده به هر بهره بردار،طبق تصویب نامه مذکور، در خصوص اجرای سایر مراحل دستور العمل اقدام می نماید.

انتهای پیام/

ارسال نظر

1 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران