برخورد با ضایعاتی‌های فروشنده اقلام مسروقه

برخورد با ضایعاتی‌های فروشنده اقلام مسروقه
شناسه خبـر : ۱۹۱۶۲ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳

معاون فرماندار خرم آباد از برخورد جدی دستگاه های امنیتی و قضایی با ضایعاتی های فروشنده اقلام مسروقه خبر داد.

به گزارش سفیر افلاک، محمود آشناگر امروز در جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان که در سالن شماره یک فرمانداری برگزار شد، گفت: طبق مصوبه آخرین جلسه این کمیسیون در سال ۱۳۹۷، گشت مشترک نیروی انتظامی و ادارات و دستگاه های اجرایی ضمن بازدید از ضایعاتی های سطح شهرستان، در صورت شناسایی اقلام مسروقه در هر یک از این مراکز، ضمن پلمپ مرکز، مالک را جهت طی مراحل قانونی به دستگاه قضا معرفی خواهند کرد.

 

وی افزود: بیشترین میزان سرقت در سطح شهرستان مربوط به سرقت خودرو و اقلام خودرو است که متاسفانه روند رو به افزایش داشته و نیاز است که نیروی انتظامی با دقت عمل بیشتر نسبت به شناسایی و دستگیری سارقان اقدام نمایند.

 

معاون سیاسی و امور اجتماعی فرمانداری خرم آباد تصریح کرد: در جهت پیشگیری از سرقت از دستگاه های خدمات رسان که از گستردگی مراکز و تجهیزات در سطح کل شهرستان برخوردار هستند، لازم است با برون سپاری موضوع نگهداری و نگهبانی این مراکز به موسسات انتظامی دارای مجوز، زمینه ی کاهش این نوع از سرقت را فراهم آورند.

 

آشناگر ضمن تقدیر از عملکرد شهرداری و سازمان آتش نشانی در سیل اخیر، با تاکید بر لزوم برخورد بیشتر با سد معبر و دستفروشان در سطح شهر خرم آباد، اذعان داشت: متاسفانه موضوع سد معبر و دست فروشی در معابر اصلی شهر خرم آباد در این روزها بسیار جدی بوده و لازم است که شهرداری و شورای شهر خرم آباد در زمینه برخورد با این مشکل، اقدامات عاجل را به عمل آورند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران