توسط قرارگاه بازسازی مناطق سیل‌زده لرستان؛

تخصیص اعتبار برای تقویت اورژانس های اجتماعی /وضعیت دانش آموزان سیل زده رسیدگی می شود

تخصیص اعتبار برای تقویت اورژانس های اجتماعی /وضعیت دانش آموزان سیل زده رسیدگی می شود
شناسه خبـر : ۱۹۰۸۹ دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: از اعتبارات قرارگاه بازسازی مناطق سیل‌زده در استان و کمیته اجتماعی و مشارکت‌های مردمی درصدی برای رسیدگی به وضعیت روحی و جسمی دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده و همچنین تقویت اوژانس‌های اجتماعی بهزیستی اختصاص دارد.

به گزارش سفیر افلاک قاسم ولی‌زاده امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش لرستان ضمن گرامیداشت مقام معلم اظهارداشت: در قرارگاه بازسازی مناطق سیل‌زده در استان یکی از کمیته‌های این ستاد کمیته اجتماعی و مشارکت‌های مردمی است و از اعتبارات این ستاد درصدی برای رسیدگی به وضعیت روحی و جسمی دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده و همچنین تقویت اوژانس‌های اجتماعی بهزیستی اختصاص دارد.

 

وی افزود: در حوزه سطح پوشش تحصیلی پیش دبستانی‌های استان آمار درستی در اختیار نداریم کمااینکه تعدادی از مراکز و سازمان‌ها از جمله سازمان تبلیغات، بانک‌ها، سپاه و کمیته امداد دارای مراکز پیش دبستانی هستند لذا تا پایان تیرماه آمار دقیقی از پیش دبستانی‌های استان جمع‌آوری شود.

 

ولی زاده تصریح کرد: افرادی که در پیش دبستانی‌های مناطق کمتر یافته هستند و مشمول سازمان‌های حمایتی قرار نگرفته اند از محل اعتبارات اجتماعی وزارت کشور مورد حمایت قرار می‌گیرند.

 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تاکید بر ضرورت توجه به مصوبات شورای آموزش و پرورش، گفت: برای تسهیل تغییر کاربری‌های مدارس طی یک نامه از طرف استاندار با کمیسیون ماده ۵ مکاتبه خواهد شد‌.

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران