معاون ورزش و جوانان لرستان:

حضور تیم روانشناسی در مناطق سیل‌زده

حضور تیم روانشناسی در مناطق سیل‌زده
شناسه خبـر : ۱۹۰۸۴ یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳

معاون ورزش و جوانان لرستان گفت: با تشکیل تیم‌های روانشناسی جوانان درصدد بازگشت امید و زندگی به مردم سیل زده هستیم.

به گزارش سفیر افلاک، عبدالله عزیزپور در جمع خبرنگاران از بازگشت امیدوزندگی به مردم سیل‌زده استان خصوصا پلدختر خبرداد و گفت: با تشکیل تیم‌های روانشناسی جوانان درصدد بازگشت امید و زندگی به مردم سیل زده هستیم.

 

وی گفت: با توجه به دستور اکید مقام وزارت و مدیرکل استان ۳ پایگاه از تیم های روانشناسی ایجاد کرده ایم که روزانه به کمپ ها و درب منازل مردم  مناطق سیل‌زده جهت مشاوره و راهنمایی مردم مراجعه می کنند.

 

معاون جوانان و فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان لرستان هدف از این اقدام مثبت را بازگشت دوباره امید و زندگی به مردم سیل زده عنوان کرد و گفت: مردم از نظر مالی خسارات فراوانی دیده اند که کم یا زیاد جایگزین خواهد شد ولی جبران آسیب های روحی و روانی به مراتب سخت‌تر از مالی است که  در دستور کار جوانان و سازمان های مردم نهاد تحت امر اداره کل ورزش و جوانان لرستان قرار گرفته است.

 

وی در پایان همراهی تیم روانشناسی با جوادی که فرزند جوان ۳۳ ساله خود را قربانی سیل کرده بود را یکی از اقدامات موثر گروه دانست و گفت: تا بازگشت آرامش کامل به این شهروند پلدختری درکنار اوهستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران