تعطیلی بدون دلیل تنها سالن سنگ نوردی در بروجرد

 تعطیلی بدون دلیل تنها سالن سنگ نوردی در بروجرد
شناسه خبـر : ۱۹۰۷۷ یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷

تنها سالن سنگنوردی مردان در شهرستان بروجرد توسط تربیت بدنی بروجرد بدون هیچ دلیلی تعطیل شده است.

به گزارش سفیر افلاک، تنها سالن سنگنوردی مردان در شهرستان بروجرد سه هفته است که توسط تربیت بدنی بروجرد بدون هیچ دلیلی تعطیل شده است، جالب اینجاست که این سالن سنگنوردی با همت و تلاش و هزینه شخصی خود سنگنوردان بروجردی احداث شده است. 

 

سعید رشنو در خصوص تعطیلی تنها سالن سنگنوردی بروجرد اظهارداشت: به علت نبود بیمه مسئولیت مدنی سالن سنگ‌نوردی تعطیل است در صورتی‌که نمایندگی های بیمه محدوده سنگ‌نوردی را بیمه کنند، سنگ‌نوردان می توانند فعالیت نمایند و هیچ موردی نیست.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد با بیان اینکه طبق پیگیری های فراوان شرکت های بیمه می گویند امکان بیمه نمودن سالن مذکور مقدور نیست،گفت: سالنی که سنگ‌نوردان فعالیت می نمایند خانه اختصاصی کشتی است و کشتی گیران و رئیس هیئت کشتی به دلیل موارد بهداشتی شدیداً مخالف با فعالیت سنگنوردان هستند.

 

امیدواریم مسئولان اداره ورزش و جوانان استان لرستان به این موضوع ورود کرده و هر چه زودتر زمینه بازگشایی این سالن را برای سنگنوردان بروجردی فراهم نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران