هشت روستای لرستان بدون برق است

هشت روستای لرستان بدون برق است
شناسه خبـر : ۱۸۹۲۸ شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴

مدیرعامل برق لرستان گفت: راه بسیار سخت کار برق رسانی به ۸ روستای باقیمانده را دشوار کرده است.

به گزارش سفیر افلاک،فریدون خودنیا، مدیر عامل برق لرستان امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از مجموع هزار و ۱۴۵ روستای بی برق شده ناشی از سیل ۸ روستا با راه بسیار دشوار باقی مانده است، گفت: ۸ روستای بدون برق در سطح استان باقی مانده که نداشتن راه دسترسی تا این لحظه ساکنین آنها را بدون برق گذاشته است.

 

وی افزود: سه روستا در منطقه قلایی الشتر روز گذشته راه شکافی شد که بلافاصله گروه طراحی و نظارت برای تعیین جای پایه های بتونی و پیکتاژ به محل مراجعه و مسیر شبکه جدید را طراحی و چاله های محل نصب تیر را مشخص و آماده اجرا شدند.

 

خودنیا اظهار داشت: این سه روستا امروز برق رسانی می شوند و ۵ روستای دیگر فعلا شرایط جاده آنها برای حمل تجهیزات مناسب نیست.

 

مدیر عامل برق لرستان گفت: ۱۰ اکیپ اجرایی همچنان آماده و پای کار هستند و در صورت مهیا شدن شرایط قطعا روستاهای بی برق را برقدار خواهند کرد.

 

وی تعداد خانوار روستاهای باقیمانده را ۵۰ خانوار اعلام و بیان داشت: این روستاها از تعداد خانوار کمتری برخوردارند و اکثریت روستاهایی با ۵ الی ۷ خانوار هستند.

 

خودنیا عنوان کرد: در صورت بارندگی فردا کار برای تامین برق ۸ روستای باقیمانده بسیار سخت تر خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران