نماينده ولی فقيه در لرستان:

خشم استكبار از عملكرد 40 ساله سپاه/ جبران خسارت از سوی دولت ضروری است

خشم استكبار از عملكرد 40 ساله سپاه/ جبران خسارت از سوی دولت ضروری است
شناسه خبـر : ۱۸۹۱۷ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶

نماينده ولي فقيه در لرستان گفت:عملکرد ۴۰ساله سپاه موجب خشم و عصبانیت دشمن و شادی و عطوفت برای مردم ایران اسلامی است.

به گزارش سفیر افلاک آيت الله سيداحمدميرعمادي ظهر امروز در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته در خرم آباد با اشاره به سالروز تشكيل نهاد انقلابي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در دوم اردیبهشت سال 58، اظهار داشت: عملکرد ۴۰ ساله سپاه موجب خشم و عصبانیت دشمن و شادی و عطوفت برای مردم ایران اسلامی است؛هم چنين سپاه مهربان و خدمتگزار برای مردم و تهدیدی برای استکبار است.

 

وي با بيان اين كه آمريكا به دنبال تجزيه كشورها در منطقه بوده است، خاطرنشان كرد: سپاه با ازبين بردن داعش و القاعده و گروهک های تروریستی تمام توطئه هاي آمریکا را در منطقه خنثی کرده است.

 

امام جمعه خرم آباد دفاع از حریم و حرم برای حفظ ارزش ها و مقدسات، تلاش برای پیشرفت کشور و تحریم زدایی را از جمله اقدامات سپاه دانست كه موجب رضايت مردم و دشمني آمريكا شده است.

 

آیت الله میرعمادی با ابراز اين كه ارتش نهادی مردمی و انقلابی است که تجهیزاتش در خدمت مردم و قدرتش برای حفظ جان مردم است، تصريح كرد: همانطوري كه رهبري فرمودند در قضيه سيل ارتش جز اولین گروه هایی بوده که براي كمك به مردم  اقدام كرده است و نیروهای مسلح مظهر اقتدار و آبروی جمهوری اسلامی هستند.

 

وي با اشاره به حضور سپاه، ارتش، نیروی انتظامی، امنیتی، بسیج ، نیروهای جهادی و مردمی و روحانيت در مناطق سيل زده عنوان داشت: تمامي اين نيروها را مي توان به شكلي یکپارچه در قاب تصویر خدمتگزاری به مردم مشاهده كرد كه همين جلوه ها مایه افتخار و رمز قدرتمندی و توانمندی نظام اسلامی است.

 آيت الله ميرعمادي با اظهار اين كه رهبري در جوابيه نامه رئيس جمهور رهبری راه جبران خسارات سيل را تعیین کرده است،گفت: تا به امروز امداد رسانی ها انجام شده است اما تداوم کمک های مردمی و جبران خسارت از سوی دولت ضروري است.

 

نماينده ولي فقيه در لرستان تقوا را مهم ترين شاخصه منتظران امام زمان عج دانست و بيان داشت: فرهنگ انتظار فرهنگ عدالت و امید و زمینه ساز مبارزات مردمی برای عدالت، امنیت، رفاه و پیشرفت در جهان است.

 

وي با اشاره به نامگذاري روز نیمه شعبان به نام سربازان گمنام امام زمان (عج) و اين كه اين سربازان چشمان بینای انقلاب و حافظان امنیت در کشور هستند،تأكيد كرد: دستگاه امنیتی ما با تلاش و مجاهدت هاي خاموش نیروهای جان برکف وزارت اطلاعات در منهدم كردن باندهای مخوف و بزرگ تروریستي و قاچاق و ايجاد و برقراری امنیت و عدالت، مظهر اقتدار جمهوری اسلامي است.

 

آيت الله ميرعمادي با ابراز اين كه منتظران واقعی امام زمان(عج) از ایمان ،عقیده و باوري بسیار محکم برخوردار بوده و  هيچ گونه شبهه، فتنه و انحرافي در عقاید آن ها تاثیر گذار نیست، خاطرنشان كرد: اعتقاد به حسب و نسب دقیق امام مهدي(عج)، معناي غیبت به معنای عدم ظهور نه عدم حضور و ظلم را علامت ظهور نه علت ظهور دانستن،آماده باش و مهیا بودن، اهل تعبد بودن نه اهل توقیت و اعتقاد به اصل ولایت فقیه از ويژگي هاي بارز و شاخص منتظران امام مهدي (عج) است.

 

وي افزود: ياران امام مهدی(عج) معتقدند كه امام از ذریه رسول خدا و از نسل زهرا (س)و فرزند امام حسن عسگری(ع) است که دارای ۲ غیبت صغری و کبری بوده و حکومتش حکومت صالحان است.

 

امام جمعه خرم آباد در رابطه با دومين ويژگي منتظران واقعي گفت: اينان معتقدند امام مهدی (عج)در عصر غیبت ظهور ندارد ولی حضور دارد و ما از برکت وجود امام استفاده می کنیم و ولایت تکوینی امام منشاهدایت و مدیریت جامعه است.

 

آيت الله ميرعمادي با اظهار اين كه انجمن حجتیه ظلم راعلت ظهور حضرت مي دانند، بيان داشت: منتظران امام مهدي (عج) معتقدند كه  ظلم علامت ظهور است نه علت ظهور؛همانطوري كه در روایات امده است در هنگامه ظهور، امام زمان (عج)جهان را پر از عدالت می کند درحالی که پر از ظلم و جور شده است.

 

به گفته وي انتظار به معنای سکون و سلب مسئولیت نبوده و منتظران واقعي امام هر لحظه آماده و مهيا هستند و دیدار با امام را باور دارند اما زود باور نیستند،منتظران امام زمان (عج) معتقد به اصل ولایت فقیه هستند كه در دوران غيبت رهبری و مدیریت و حاکمیت و هدایت جامعه به دست فقیه جامع الشرایط است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران