مسئول عملیات و مدیریت گروه های جهادی در پلدختر:

فعالیت بیش از هشت هزار نیروی جهادی در مناطق سیل زده

فعالیت بیش از هشت هزار نیروی جهادی در مناطق سیل زده
شناسه خبـر : ۱۸۸۴۳ یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷

مسئول عملیات و مدیریت گروه های جهادی در پلدختر گفت: به طور میانگین 8 هزار و 500 نفر روز در قرار گاه امام رضایی ها در سطح شهر زحمت کشیدند.

 علی نظری، مسئول عملیات و مدیریت گروه های جهادی در پلدختر در گفت و گو با سفیرافلاک اظهارداشت: در زمینه سیل اخیر شهرستان پلدختر قرار گاه امام رضایی ها در روز اول در منطقه مستقر شد و در کنار مردم بودیم.

 

وی در رابطه با نحوه آغاز فعالیت این گروهها ابتدا از منطقه هفت شهر پلدختر خانه به خانه  نیروهای جهادی تمیز کردند و در هر محل یک منزل به عنوان معتمد شناسایی شد و اقلام امانت آنجا  گذاشته شد تا  کار انجام شود.

 

مسئول عملیات و مدیریت گروه های جهادی در پلدختر بیان کرد: روزانه متوسط بین 700 نفر تا هزار800 نیرو در سطح شهر داشتیم و به طور میانگین هشت هزار و 500 نفر روز در قرار گاه امام رضایی ها در سطح شهر زحمت کشیدند و پس از اتمام منطقه هفت در منطقه دو و چهار نیز عمل کردیم.

 

وی با بیان اینکه امروز روز آخر اقدامات پاکسازی در سطح شهر بود، بیان کرد: فعالیت ما روی بحث رصد و شناسایی بود و آمار‌گیری و پاکسازی و موضوع سوم بحث های حمایتی بود که کمک های ارسالی مردم از سراسر کشو را اینجا توزیع می‌کردیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران