معاون سپاه لرستان در گفت وگو با سفیرافلاک:

سپاه محبوب دل مردم است/ تحمل سپاه برای ترامپ سنگین است

سپاه محبوب دل مردم است/ تحمل سپاه برای ترامپ سنگین است
شناسه خبـر : ۱۸۸۲۳ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

معاون سپاه لرستان گفت: سپاه در مقابل دشمن سخت ایستاده و تحمل سپاه برای ترامپ سنگین است و از دشمن نباید بیشتر از این انتظار داشت.

سرهنگ علی حسین پازدار در گفت و گو با سفیر افلاک در زمینه صحبت های اخیر ترامپ علیه سپاه اظهارداشت: سپاه از ابتدای انقلاب در خط مقدم بوده و حافظ منافع مردم، مردم دار، مردم یار، ریز نقش، دیدبان بصیر انقلاب، ریسک پذیر بوده و با کسی معامله ندارد.

 

وی با اشاره به اینکه سپاه ولایت پذیر و ولایت مدار است، افزود: سپاه هرگز مرغوب شانتاژبازی ها و حرف های بی ربط نبود و نخواهد بود و همیشه روی سینه دشمن سنگینی می‌کند.

 

معاون سپاه لرستان با بیان اینکه دشمن ما مشخصاٌ آمریکا و دشمن ملت ما مشخصاٌ ترامپ است، عنوان کرد: سپاه محبوب دل مردم است چون می‌دانند نقش آنها در مردم داری، دفاع همه جانبه از نقلاب و فضیلت‌‍ ها و ارزش‌ها پررنگ است.

 

وی گفت: سپاه در مقابل دشمن سخت ایستاده و تحمل سپاه برای ترامپ سنگین است و از دشمن نباید بیشتر از این انتظار داشت چرا که تروریست خواندن سپاه از سوی آمریکا امری طبیعی است.

 

پازدار بیان کرد: مفتخیریم نوکر مردم هستیم وسپاه، مدافع حریم ارزش ها و همیشه در همه صحنه ها و در خط مقدم است و به این دلیل است تروریست ما را نامیده اند و اگر تروریست به این معنی است هر طوری که مایلند بر روی ما نام بگذارند.

 

وی گفت: هرچه دشمن بخواهد با جنگ روانی علیه سپاه چیزی بگوید و بین مردم و سپاه فاصله بیندازد، مردم و سپاه منسجم تر می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران