مسئول بسيج دانشجويی لرستان:

اردوهای جهادی فرصتی برای تربيت جوان انقلابی است/ راهيان نور فرهنگ مقاومت را ترویج می دهد

اردوهای جهادی فرصتی برای تربيت جوان انقلابی است/ راهيان نور فرهنگ مقاومت را ترویج می دهد
شناسه خبـر : ۱۸۴۵۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۹

مسئول بسيج دانشجويی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت:ستاد راهيان نور و قرارگاه اربعين بهترين بهانه برای كادرسازی و آشنايی جوانان با فرهنگ شهادت و مقاومت است.

به گزارش سفیر افلاک ميلاد شرفي با اشاره به ظرفيت و پتانسيل بالاي بسيج دانشجويي لرستان اظهار داشت: جنبش دانشجويي در كشور جايگاهي است كه لرستان در تمامي عرصه ها من جمله مديریت هاي جهادي،ايدئولوژي و آزاد انديشي درخشيده است.

 

وي با بيان اين كه كادرسازي براي انقلاب اسلامي وظيفه ايي است كه امامين ما برعهده جوانان دانشجو نهاده اند،گفت: كادری كه بسيج دانشجويي قرار است آن را به دولت و جامعه انقلابي تحويل دهد بايد به ايدئولوژي ناب انقلاب اسلامي مسلط و مسلح باشد.

 

توديع و معارفه قرمانده بسيج دانشجويي سپاه لرستان

 

شرفي با ابراز اين كه كرسي هاي آزاد انديشي مي تواند دوستي هاي ايدئولوژيكي عميقي بين تمامي نهادها ايجاد كند خاطرنشان كرد: گام دوم براي كادر مسلح به ايدئولوژي انقلاب اسلامي آشنايي با فرهنگ عاشورا، شهادت و مقاومت و درك انقلاب اسلامي و آرمان هاي آن است.

 

مسئول بسيج دانشجويي سپاه لرستان بيان داشت:ستاد راهيان نور و قرارگاه اربعين بهترين بهانه براي كادرسازي و آشنايي جوانان با فرهنگ شهادت و مقاومت است.

 

شرفي اردوهاي جهادي را فرصتي مناسب براي تربيت و پرورش مدير جهادي دانست و عنوان داشت: جواني كه ضمن پذيرفتن يك مسئوليت كيلومترها مسافت را عزيمت مي كند و به يك منطقه آسيب ديده و فقر نشين مي رود و كار جهادي انجام مي هد با مديريت جهادي آشنا مي شود.

 

وي تصريح كرد:مسئول و مدير جهادي ضمن برخورداري از روحيه مطالبه گري و مساله محوري بايد به دنبال حل مساله باشد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران