استاندار لرستان:

حفظ منافع ملی رسالت سنگین صداو سیماست

حفظ منافع ملی رسالت سنگین صداو سیماست
شناسه خبـر : ۱۸۴۳۴ دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶

 استاندار لرستان گفت: مردم به صدا و سیما اعتماد دارند و از دید آنان عنصر اول خبری در کشور و استان، صدا و سیما است. 

به گزارش سفیر افلاک  سید موسی خادمی امروز دوشنبه در جلسه با مدیرکل و شورای معاونین صدا و سیمای مرکز لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه صدا و سیما در نظام جمهوری اسلامی بار سنگینی بر دوش دارد، گفت: این مرکز از یک طرف حرف‌های مردم و منتقدین را پوشش داده و از طرفی حرف‌ها و پیام‌های نظام و دولت را انتقال می‌دهد که انطباق این دو موضوع با هم به نحوی که منافع ملی کشور و مردم را حفظ کند کار سختی است.   

 

استاندار لرستان با بیان اینکه وظیفه ما به عنوان مجموعه نظام جمهوری اسلامی ایجاد امید در بین مردم است، گفت: صدا و سیمای مرکز استان طبق برآوردها، ارزیابی‌ها و مطالعات میدانی که انجام شده از مراکز موفق کشور است.   

 

وی افزود: خوشبختانه صدا و سیمای مرکز لرستان از تعداد زیادی بیننده در داخل و خارج استان برخوردار است، بدین معنی که مردم به این مرکز اعتماد دارند و از دید آنان عنصر اول خبری در کشور و استان، صدا و سیما است. 

 

خادمی با بیان اینکه این مرکز برنامه‌های خوبی در حوزه فرهنگی هنری و ظرفیت‌های مرتبط با استان اجرا می‌کند، خاطرنشان کرد: بخش عمده این موفقیت‌ها مربوط به استعدادهای انسانی بوده، در صورتی که به لحاظ تجهیزات و امکانات از سایر استان‌ها ضعیف‌تر است.   

 

وی سال آینده را به لحاظ شروع رقابت‌های انتخاباتی سخت و دشوار عنوان کرد و گفت: ممکن است برخی از اهرم‌های بومی، قومی و  شهرستانی در قالب سیاسی استفاده کنند که همگی نقاط افتراق است.  

 

استاندار لرستان با بیان اینکه می‌خواهیم شور و نشاط انتخاباتی حفظ شود و از طرف دیگر مشکلاتی وجود دارد، افزود: در این شرایط نیازمند به وحدت و آرامش در جامعه‌ هستیم.  

 

وی با اشاره به برنامه‌های صدا و سیمای مرکز استان در سال آینده اظهار کرد: استفاده از اسناد توسعه و معرفی استان از طریق ساخت سریال، معرفی مفاخر استان و موسیقی محلی که دارای ظرفیت بزرگی است چراکه صاحب سبک و تولید کننده بوده و اقدامات بسیار ارزشمند و اثربخشی است.  

 

خادمی اظهارداشت: صدا و سیمای مرکز لرستان در بیان مشکلات، حمایت و آگاه بخشی مردم و انتقال نظرات دولت و مدیران دستگاه‌های اجرایی به خوبی عمل کرده است،

 

استاندار لرستان افزود: امیدواریم در استان این بالندگی ادامه داشته باشد و این مرکز همچنان بتواند در ترویج نظام ارزشی دینی و انقلابی جمهوری اسلامی ایران طی سال آینده به خوبی انجام وظیفه کند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران