۱۷۰ تن سیب و پرتقال برای شب عید عرضه می‌شود

۱۷۰ تن سیب و پرتقال برای شب عید عرضه می‌شود
شناسه خبـر : ۱۸۴۰۵ شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸

رئیس اداره تعاون روستایی بروجرد گفت: بر اساس سهمیه‌ای که در ستاد تنظیم بازار و در مهرماه امسال پیش‌بینی شد، ۴۲ تن سیب و ۱۳۰ تن پرتقال خریداری شده است.

به گزارش سفیر افلاک، محمد حسن نوابی با بیان این که تاکنون ۳۲ تن شکر سهمیه بروجرد به قیمت هر کیلوگرم ۳۴۰۰ تومان توزیع شده و در صورت تخصیص، سهمیه جدید نیز توضیح خواهد شد،گفت: همچنین طی یک مرحله ۱۰ تن برنج از نوع تایلندی به قیمت هر کیلوگرم ۴۳۰۰ تومان در بروجرد توزیع شده است.

 

رئیس اداره تعاون روستایی بروجرد با اشاره به اینکه به دستور استانداری قرار است سهمیه برنج روستایی توزیع شود، بیان کرد: سهم بروجرد ۶۲ تن برنج از دو نوع تایلندی و هومالی است که در روزهای آینده با هماهنگی بخشداری‌های مرکزی و اشترینان توزیع می‌شود.

 

نوابی در خصوص توزیع میوه شب عید نیز تاکید کرد: بر اساس سهمیه‌ای که در ستاد تنظیم بازار و در مهرماه امسال پیش‌بینی شد، ۴۲ تن سیب و ۱۳۰ تن پرتقال خریداری شده است.

 

وی ادامه داد: پس از تعیین قیمت اقلام میوه شب عید توسط کمیته راهبردی لرستان و جانمایی مکان‌های توزیع، عرضه این اقلام در بازار آغاز خواهد شد.

 

رئیس اداره تعاون روستایی بروجرد تصریح کرد: البته این میزان میوه بخشی از بازار مصرف شهروندان بروجردی در شب عید است که با هدف تنظیم بازار عرضه می‌شود.

 

نوابی اظهار کرد: کیفیت میوه‌های عرضه شده برای بازار شب عید مطلوب و مناسب بوده و توسط غرفه‌هایی که در مکان‌های مختلف در سطح شهر تعبیه می‌شود، عرضه خواهد شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران