رئیس حوزه هنری کشور:

22 سینما بر سینماهای کشور اضافه شده است

22 سینما بر سینماهای کشور اضافه شده است
شناسه خبـر : ۱۸۳۹۰ پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹

رئیس حوزه هنری کشور گفت: طی سه سال اخیر 22 سینما با 11 هزار سالن سینما اضافه شده که سینما فلسطین یکی از سینماهای بزرگ کشور است.

به گزارش سفیر افلاک محسن مومنی شریف عصر پنج شنبه در مراسم افتتاح سینما فلسطین بروجرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سه سال اخیر 22 سینما بر سینماهای کشور با حدود 11 هزار سالن اضافه شده که سینما فلسطین بروجرد یکی از این سینماهایی است که امسال افتتاح شده است.

 

وی اضافه کرد: بروجرد در تمدن فرهنگ ایران جایگاه ویژه ای دارد و در دنیای امروز سینماها شاخص ارزیابی فرهنگ یک شهر و کشور در کنار سایر کتابخانه ها و مراکز فرهنگی هستند البته شاخصه های ارزیابی فرهنگ بروجرد ستارگان و بزرگانی هستند که در طول تاریخ نورافشانی کرده اند.

 

به گفته وی سینماها جایگاه ویژه ای دارند و متاسف هستیم از این که شهری با این قدمت و سابقه فرهنگی فعلا یک سینما دارد و امیدواریم همگان کمک کنند تا دیگر سینمای بروجرد به بهره برداری برسد.

 

وی بیان کرد: سینما فلسطین بروجرد از سینماهای قدیمی این شهر است  و همه مسئولین استان و نمایندگان در بازسازی این سینما نقش داشتند و یکی از سینماهای خوب کشور است و در این مدت میزان فروش آنها بیشتر شده که نشان می دهد اگر بسترهای لازم فرهنگی مورد توجه قرا داده شود مردم استقبال می کنند.

 

به گفته وی این سینما از سینماهای پرفروش کشور است و فیلم هایی در این سینما نمایش داده شود که در شان مردم باشد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران