عضو مجمع نمایندگان لرستان در مجلس:

بیانیه رهبر معظم انقلاب آینده نگر وامید بخش است/ روسای سه قوه به جوانان اعتماد کنند

بیانیه رهبر معظم انقلاب آینده نگر وامید بخش است/ روسای سه قوه به جوانان اعتماد کنند
شناسه خبـر : ۱۸۲۹۴ سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت: مردم به خصوص نسل جوان همواره از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب دفاع و پشتیبانی کردند و از این بیانیه امید بخش استقبال کردند.

سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس در گفت وگو با سفیرافلاک، با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم در این بیانیه، توجه جدی به نسل جوان و همچنین طهارت اقتصادی در جامعه است، اظهار داشت: صدور بیانیه مهم رهبر معظم انقلاب ریل گذاری برای ورود جوانان خوش فکر، متعهد، مومن و انقلابی به عرصه های مدیریتی و اجرایی است زیرا در ادامه راه انقلاب برای پیشرفت وحرکت نیازمند حضور موثر نسل جوان هستیم.  

 

وی بیان کرد:در این بیانیه حضرت آقا به نقش جوان در تصمیم گیری ها تاکید زیادی داشته اند که نیاز هست روسای سه قوه در برنامه ریزی هایی که دارند به این موضوع مهم توجه داشته باشند.  

 

عضو مجمع نمایندگان لرستان در مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب این بیانیه را بر اساس شرایط حاکم بر دنیا ،منطقه وکشور صادر کرده است.  

 

نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تاکید کرد: جوانان خوش فکر و نخبه ای در جامعه وجود دارند که باید از ظرفیت آنها به خوبی استفاده شود تا بتوانیم پیام انقلاب را به دنیا صادر کنیم.  

 

کاظمی با بیان اینکه نقشه های دشمنان نظام هم بر نسل جوان متمرکز شده است افزود: دشمنان با توطئه چینی و نقشه های گوناگون به خصوص در عرصه اقتصاد و فرهنگ سعی دارند آینده سازان این کشور رابه انحطاط اخلاقی بکشانند.  

 

وی یادآور شد: مجلس به نوبه خود در راستای همین بیانیه مهم به دنبال برداشتن موانع حضور جوانان در عرصه های مختلف هست.  

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران