‍ در جلسه بررسی مشکلات اشتغال مدد جویان الیگودرز اعلام شد؛

پرداخت ۱۲۰ میلیاردریال تسهیلات به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد

پرداخت ۱۲۰ میلیاردریال تسهیلات به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد
شناسه خبـر : ۱۸۲۶۳ شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور گفت: سال آینده اعتبارات و  تسهیلات خود اشتغالی به بیش از ۳۵۰۰ میلیارد تومان رسیده که دو برابراعتبارات و تسهیلات سالجاری است.

به گزارش سفیر افلاک،حجت الله عبدالملکی،معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور پیش از ظهر امروز در نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه خودکفایی و اشتغال کمیته امداد در الیگودرز گفت: ما برای پرداخت تسهیلات خود اشتغالی هیچگونه مشکلی نداریم. 

 

وی افزود: در سال آینده اعتبارات و  تسهیلات خود اشتغالی به بیش از ۳۵۰۰ میلیارد تومان رسیده که دو برابراعتبارات و تسهیلات سالجاری است.

 

عبدالمالکی با تأکید بر این که هدف اصلی و برنامه شماره یک این نهاد کمک به مناطق محروم است،اظهارداشت: به صنایع و دیگر کارفرمایانی که داری کسب و کار مستقر باشند برای ایجاد اشتغال مددجویان استقبال و ضمن پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیارد ریالی در پرداخت سهم حق بیمه کارفرما نیز کمک خواهیم کرد.

 

در این نشست بهروز ماهرو بختیاری، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) الیگودرز از پرداخت ۱۲۰ میلیاردریال تسهیلات به مددجویان تحت پوشش این نهاد خبرداد و گفت: هنوز بسیاری از مناطق این شهرستان با ضریب ۹ محاسبه می شوند.  

 

محمدخدابخشی،نماینده الیگودرز در مجلس نیز در این نشست گفت: مهمترین خواسته های مددجویان و کمک به آنها آموزش مددجویان و ایجاد تفاهم نامه با فنی و حرفه ای، تشکیل تعاونی و تکمیل چرخه بافت قالی های دست بافت در این شهرستان، استفاده از پتانسیل مسیر دریاچه گهر که در حوزه این شهرستان قرار دارد جهت رونق اشتغال می باشد. 

 

وی با اشاره به اجرای طرح دهکده گردشگری سد حوضیان با مشارکت کمیته امداد گفت: کمک به صنایع جهت توسعه و ایجاد اشتغال برای مدد جویان، پرداخت وام های خود اشتغالی به تمامی مددجویانی که تقاضا کرده اند و استفاده از منابع طبیعی و قرار دادن زمین در اختیار مددجویان برای کاشت محصولات مختلف، عنوان و خواستار همکاری و مساعدت مسئولان این نهاد شد که مورد موافقت معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد امام (ره) کشور قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران