رئیس دانشگاه پیام نور الیگودرز خبرداد؛

اختصاص ۱۵ میلیارد ریال برای ساخت سالن ورزشی دانشگاه پیام نور

اختصاص ۱۵ میلیارد ریال برای ساخت سالن ورزشی دانشگاه پیام نور
شناسه خبـر : ۱۸۲۶۲ شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶

رئیس دانشگاه پیام نور الیگودرز گفت:مدیریت این دانشگاه جزو برترین های جهان در زمینه تالیف مقالات بین المللی است که به عنوان بهترین دانشگاه در غرب کشور شناخته شده است.

به گزارش سفیر افلاکمحمد شهسواری صبح امروز در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار که در دانشگاه پیام نور برگزارشد، گفت: دانشجویان این دانشگاه موفق ترین مدیران فعلی در کشور هستند و این برای ما افتخار است.  

 

وی با بیان این که سطح علمی و تحصیلی در پیام نور بسیار بالاست،گفت: بهترین مدارک را فارغ التحصیلان پیام نور دارند،مدیریت این دانشگاه جزو برترینهای جهان در زمینه تالیف مقالات بین المللی است که به عنوان بهترین دانشگاه در غرب کشور شناخته شده است.

 

رییس دانشگاه پیام نور الیگودرز با اشاره به موفقیت مدیریت این مرکز در سالهای متوالی به ارائه گزارشی از آمار دانشجویان و اقدامات انجام شده در دوره پنج ساله پرداخت.

 

علی ملک محمودی هم در این جلسه با بیان این که در شورای پنجم بدور از هرگونه مسایل حاشیه ای به دنبال خدمت رسانی و انجام وظیفه هستیم،گفت:شورای شهر  در طول یک سال و نیم اخیر از تمام ظرفیت شهر بدرستی استفاده کرده و امیدوارم شهردار جدید با قدرت راه پر کار را ادامه دهد.

 

وی با تقدیر از زحمات چندین ساله شهسواری در رأس مدیریت دانشگاه پیام نور گفت: شهسواری یکی از مدیران مستقل شهرستان بوده و هیچ گاه برای حفظ جایگاه به هیچ قدرتی متوسل نشده است.

 

رئیس شورای شهر الیگودرز با تأکید بر این که دانشگاه مهد علم و دانش است،اظهارداشت: افتخار می کنیم که در الیگودرز چندین دانشگاه مختلف وجود دارد و شاید بهترین دانشگاه از نظر کیفیت کار پیام نور باشد.

 

ملک محمودی بیان کرد: باید با تلاش و همدلی مانع مهاجرت شهروندانمان باشیم و باید سرمایه های علمی شهر را حفظ کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران