فرمانده قرارگاه نجف اشرف در غرب کشور:

منسجم تر از همیشه در برابر دشمن ایستاده ایم

منسجم تر از همیشه در برابر دشمن ایستاده ایم
شناسه خبـر : ۱۸۲۰۹ یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴

فرمانده قرارگاه نجف اشرف در غرب کشور گفت: ملت ایران قهرمانانه در صحنه های مختلف سینه سپر کرده و منسجم تر از همیشه در برابر دشمن ایستاده ایم و پوزه دشمن را به خاک می مالیم.

به گزارش سفیر افلاک سردار محمد نظر عظیمی ظهر یکشنبه در مراسم تشییع شهید بروجی در گلزار شهدای بروجرد اظهار داشت: ملت ایران از ابتدای ورود به این عرصه با الگوگیری از سالار شهیدان امام حسین(ع) در صراط مستقیم هدایت هر آنچه داشتند را فداکاری کرده و پوزه دشمن را به خاک مالیده اند.

 

وی اضافه کرد: شهدای گرانقدر، اسناد افتخار، عزت، ایثار و فداکاری ملت ایران هستند و همه باید تلاش کنیم تا راه شهدا را ادامه دهیم.

 

به گفته وی از اولین روز پیروزی انقلاب، دشمنان جنایتکار به دلیل کوتاه شدن دستشان از منافع این کشور، توطئه هایی را علیه ملت ایران شروع کردند اما از همه تهدیداتی که علیه ملت ایران صورت گرفت، فرصت هایی ساخته شد و امروز در همه مرزهای ما رزمندگان ایران اسلامی با اقتدار ایستاده و پوزه دشمن را به خاک ذلت کشانده اند.

 

سردار عظیمی اظهار داشت: امروز ملت ایران در همه صحنه ها با انسجام، بصیرت، وحدت و الگوگیری از شهدا در کنار هم یکپارچه ایستاده و به دشمن تودهنی می زنند.

 

وی بیان کرد: دشمن بعد از شکست در جنگ تحمیلی و دیگر توطئه های جریان های تکفیری و وهابی را راه اندازی کرد تا به اهداف خود برسد و امروز تروریست ها را به جان جهان انداخته تا به هدف خود برسد اما ملت ما قهرمانانه در صحنه های مختلف سینه سپر کرده اند و در عراق و سوریه حاضر شده و فداکاری کردند و توطئه های دشمن را با شکست مواجه کردند.

 

فرمانده قرارگاه نجف اشرف در غرب کشور با اشاره به عصبانیت دشمن تصریح کرد: دشمن از دست ملت ایران عصبانی است چرا که توطئه ها و برنامه هایش با شکست مواجه شده و امروز دشمن با شعارهای حقوق بشر، جنایت هایی مرتکب می شود و ملت یمن را اینگونه به خاک و خون می کشد و دم از حقوق بشر می زند.

 

وی با اشاره به این که امسال راهپیمایی 22 بهمن با شکوه خاصی برگزار شد افزود: ملت ایران که چهلمین سال پیروزی انقلاب را جشن گرفتند، دشمن توان دیدن این حضور ملت را نداشت و تروریست ها را وادار کردند که اینگونه انتقام بگیرند و در زاهدان 27 نفر از پاسداران را به شهادت رساندند اما ملت ایران بیدار بوده و در این راه حرکت خود را ادامه می دهند و با همه وجود در مقابل توطئه های دشمن ایستادگی کرده و ایستادگی می کند.

 

به گفته وی دشمن امروز همه امکانات خود را به کار گرفته و دست نشانده های آنها در اطراف کشور خیمه زده اند اما بدانند که ملت ایران ایستاده و دشمن را در رسیدن به اهداف و آرزویش ناکام می گذارد.

 

سردار عظیمی با تاکید بر رفع مشکلات اقتصادی تصریح کرد: در برابر جنگ اقتصادی نیز ایستاده ایم و در برابر جنگ روانی و تبلیغات گسترده دشمن نیز ملت ایران با اقتدا به شهدا خواهند ایستاد و همه باید تلاش کنیم تا در مسیر شهدا که مسیر سعادت است گام برداریم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

1 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران