پارک بانوان بروجرد در خواب زمستانی

پارک بانوان بروجرد در خواب زمستانی
شناسه خبـر : ۱۷۹ سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰

این روزها انگار همه چیز به بعد از انتخابات موکول می شود، ارائه آمار و یا اخبار ، برنامه و یا همایش اما جالب است که اردوی تفریحی دانش آموزان بروجردی به پارک بانوان این شهر هم به بعد از انتخابات موکول شد.

به گزارش سفیر افلاک و به نقل از  بازتاب بروجرد همه ساله همزمان با فرا رسیدن بهار و در اردیبهشت ماه که طبیعت به اوج زیبایی می رسد و هوا بسیار لطیف است، دانش آموزان هر مدرسه از بروجرد به اردوی تفریحی طبیعت می روند و یک روز از این فضا و هوای دل انگیز استفاده می کنند.

 پارک بانوان بروجرد یکی از پارک های بسیار زیبا و منحصر به فرد این شهر است که مختص بانوان بوده و علاوه بر فضایی سرسبز، وسیله هایی برای بازی و تفریح بانوان و کودکان را در سنین مختلف فراهم کرده است و ظرفیت این پارک بیش از سه هزار نفر می باشد.

 

هر ساله در این فصل بسیاری از دانش آموزان مدارس دخترانه یک روزه به اردوی پارک بانوان رفته و در کنار سایر همکلاسیهای خود خاطره ای زیبا را در آخرین روزهای سال در ذهن خود ثبت می کنند. 

این در حالیست که بیش از 40 هزار دانش آموز دختر به اردوی پارک بانوان بروجرد رفته و انگار دانش آموزان این پارک را در اریبهشت ماه جزء برنامه ای از زندگی و مدرسه به خاطر دارند.

 وجود این پارک در سطح شهر و این که در محیطی مناسب قرار دارد سبب شده تا علاوه بر دانش آموزان بروجردی ، دانش اموزانی از بخش اشترینان و یا شهرهای اطراف به این پارک برای گردشگری سفر کنند. 

متاسفانه شاید بتوان گفت به دلایلی نامعلوم این پارک مدتی است که بسته شده و دانش آموزان این روزها برای رفتن اردوی یک روزه به این پارک با در بسته مواجه شده اند به طوری که عده ای بسته شدن این درب را انتخابات عنوان کرده اند و می گویند اردوی تفریحی دانش آموزان به پارک بانوان به بعد از انتخابات موکول شده است.

براساس شنیده ها عده ای معتقدند اختلاف نظر شهرداری با شورای شهر سبب شده تا این اقدام صورت گیرد به طوری که شهرداری این پارک را به بخش خصوصی ندهد و خودش این پارک را اداره کند اما عده ای دیگر می گویند دلیل بسته شدن این پارک انتخابات است و بعد از انتخابات مشکل این واحد حل می شود. 

البته عده ای هم می گویند دلیل بسته شدن پارک تعمیرات و بهسازی است که این موضوع توسط شورای شهر بروجرد تکذیب شد.

 "عباس شمس الدینی" رئیس شورای شهر بروجرد در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: اداره کردن پارک بانوان توسط شهرداری سالهاست که مطرح شده تا درآمد زایی برای شهرداری داشته باشد.

 

وی اضافه کرد:  در حال حاضر 700 نیروی خانم در شهرداری مشغول به کار هستند و می توان از این نیروها در اداره کردن پارک بانوان استفاده کرد. 

به گفته وی بسته شدن پارک بانوان بروجرد ربطی به انتخابات ندارد و آخر هفته آینده تلاش می شود تا مشکل این پارک مرتفع گردد و دانش آموزان از فضای این پارک استفاده کنند. 

به گزارش بازتاب بروجرد امیدواریم مسئولان مربوطه برای رفع این مشکل پارک بانوان هر چه سریعتر چاره ای بیندیشند تا دانش آموزان و بانوان بروجردی از این فضای سرسبز استفاده نمایند.

 انتهای پیام/

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران