فرمانده سپاه لرستان مطرح کرد

فعالیت 400 هزار بسیجی در لرستان؛ محرومیت‌زدایی دهستان‌ها توسط سپاه

فعالیت 400 هزار بسیجی در لرستان؛ محرومیت‌زدایی دهستان‌ها توسط سپاه
شناسه خبـر : ۱۷۷۶۹ شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه در پنج مولفه زیر ساخت، تعلیم و تربیت، فرهنگی، سلامت و اشتغالزایی کار می کنیم گفت: محرومیت‌زدایی دهستان‌ها در دستور کار سپاه است.

به گزارش سفیر افلاک، سردار مرتضی کشکولی در مراسم افتتاح ساختمان سپاه سپید دشت اظهار داشت: ما سرباز انقلاب هستیم، مقام معظم رهبری حدود 20 سال پیش دستوری به سپاه داشتند مبنی بر اینکه قضیه معارضین در سپاه حل شود و اگر معارض شخصی است زمین و املاک پس داده شود و اگر دولتی است مشکلات برطرف شود.

 

وی افزود: ساختمان قدیم سپاه سپیددشت متعلق به راه‌آهن بود و حتما باید تخلیه می شد، تصمیم گرفتیم این مجموعه تخلیه و زمین راه آهن را پس دهیم؛ بعضی مواقع نعمت و دارایی ها را خیلی زود فراموش می کنیم و با یک تلنگری از مسیر خارج می شویم؛ انقلاب اسلامی منحصر به فرد ترین حکومت مردمی در جهان است، در کدام حکومت است که رهبر آن بگوید مردم ولی نعمت ما هستند.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان عنوان کرد:  بُعد و عمق مردم سالاری زیبا است، قانون اساسی که خبرگان مردم نوشتند نیز به تایید مردم رسیده و به شاکله حکومت رای دادند؛ در انتخابات مجلس، ریاست جمهوری و انتخاب رهبر نیز مردم رای می دهند، در انتخابات سیاسی امام راحل فرمودند میزان رای ملت است.

 

وی بیان کرد: در حال حاضر در جنگ با آمریکا هستیم و به جای اینکه توپ بزند و بمباران کند تحریم کرده و نفوذی ها را در داخل فعال می کند، کشورهایی که سلطه گر در جهان هستند مانند آمریکا احساس می کنند صاحب کل جهان هستند و در کل کشورها نفوذی دارند لاکن این نفوذی ها را در کشور ما نیز فعال کردند و نفوذی ها در سطح کارشناسی است.

 

سردار کشکولی تصریح کرد: کشوری که قانون، ساختار و شاکله اش مردمی است لاکن مردم هنوز باور نکردند چرا که یا تماشاچی بودند و یا نوکر پادشاهان و اربابان بودند، در تاریخ سراغ نداریم که مردم کاره ای باشند حتی پادشاهان نیز هیچ کاره بودند.

 

وی خاطرنشان کرد: الان همه کاره مردم هستند ومبنای قانون اساسی ما نیز دینی است، هر قانونی که وضع می شود باید در شورای نگهبان برود و دو بار با اسلام تطبیق پیدا کند.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه ماهیت حکومت ما دینی است، قوت ما با مردم و ضعفمان با مردم است، مردم صاحب مملکت هستند و باید خوب انتخاب کنند، گاها خوب انتخاب نکرده و نمی کنند.

 

وی اظهار داشت: مردم باید رای باید به افراد سالم، صالح و مردم دوست بدهند، گاها از حق مردم سالاری خوب استفاده نمی کنیم، این نظام آمده تا حق این مردم را از مستکبران بگیرد ولی مردم هنوز به بلوغ نرسیده اند.

 

سردار کشکولی افزود: مردم را باید بیدار کنیم که خوب رای دهند و روی رایشان حساسیت به خرج دهند و معامله نکنند، به کسی باید رای داد که سالم، امانتدار و پاک دست باشد.

 

وی عنوان کرد: مردم باید مطالبه گر باشند و باید سازوکاری درست کنیم که مردم از حق خودشان دفاع کنند؛ بخشی از سپاه نیز مردمی است و در استان 400 هزار بسیجی داریم، ما این بخش را به کار گرفتیم تا از امنیت مردم دفاع کنند و همه را در محرومیت زدایی فعال کرده ایم.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه در پنج مولفه زیر ساخت، تعلیم و تربیت، فرهنگی، سلامت و اشتغالزایی کار می کنیم بیان کرد: در روستاها و دهستانها کار می کنیم و آموزش ارائه می دهیم، 90 مدرسه در استان سرویس بهداشتی ندارد که دراین راستا کار می کنیم، همچنین روحانی در روستاها مستقر می کنیم تا مشکلات در این دهستانها برطرف شود؛ در دهستانها محرومیت زدایی می کنیم و دستگاه های اجرایی نیز در این راستا کمک کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران