آدم‌های تنبل و متكبر در هر لباسی خطرناک‌ هستند؛ مملكت مرد عمل و زن سلحشور می‌خواهد

آدم‌های تنبل و متكبر در هر لباسی خطرناک‌ هستند؛ مملكت مرد عمل و زن سلحشور می‌خواهد
شناسه خبـر : ۱۷۷۶۵ شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵

نماينده سابق مردم تبريز در مجلس شورای اسلامی گفت: عمل كردن سخت است و آدم‌هایی كه اهل تنبلی، سستی و تكبر هستند در هر لباسی که باشند خطرناک اند.

به گزارش سفیر افلاک، عشرت شايق ظهر امروز در همايش بزرگ زينبيون كه با حضور بانوان خرم‌آبادی در حسينيه عاشقان ثارالله برگزار شد با اشاره به اوصاف حضرت زينب(س) اظهار داشت: برای بيان اوصاف زينب كبری(س) ساعت‌ها زمان لازم است و در وصف لحظه‌به‌لحظه زندگی حضرت زينب(س) می‌شود کتاب‌ها نوشت اما امروز بايد از وصف به صحنه عمل آمد و در توصيف ائمه نوشتن، وظيفه اوليه ما است.

 

وی بابیان اینکه باید درجایی كه ائمه قدم گذاشته‌اند قدم بگذاريم تا باطل را سرنگون و حق را بیان کنیم افزود: دشمنان و شياطين باکسی تعارف ندارند و اگر از رسالت غفلت كرديم استكبار، ابليس و شيطان در فعاليت خود باقی هستند؛ اينكه ما احساس كنيم به بركت هدایت‌گری امام خمينی(ره) و امروز به نيابت امام مسلمين حجت زمان، مقام معظم رهبری مشغول هدایت‌گری هستند پس ما هم در كشتی امنی نشسته‌ایم و تنها نظاره‌گر باشيم نه این‌طور نيست بلكه بايد عمل كنيم.

 

نماينده سابق مردم تبريز در مجلس شورای اسلامی بيان كرد: عمل كردن سخت است و آدم‌هایی كه اهل تنبلی، سستی، تكبر، نخوت، غرور، خودمحوری، خودبينی، خودنگری هستند در هر لباسی که باشند خطرناک هستند.

 

وی با تأكيد بر این‌که ما با رسالت کارداریم و با مقام و منصب كار نداريم تصریح کرد: اگر یک آدمی رئیس‌جمهور شد اما خيانت كرد مجبور است به دليل هجمه رسالت گونه امت واحد و منسجم بالباس زنانه از كشور فرار كند، مملكت تعارف‌بردار نيست بلکه مرد عمل، زن سلحشور و زينب كبری واقعی می‌خواهد.

 

اين كارشناس سياسی اجتماعی خاطرنشان كرد: برخی‌ها لباس روحانيت تنشان است اما چون روحانيت شغلشان شده در غفلت و وسوسه شيطان كاری می‌کنند كه نبايد بكنند و مملكت را 10 تا 20 سال می‌خواهند به عقب برگردانند، شايد مملكت به عقب برود اما يک حسن دارد و آن اين است كه چهره‌ها شناخته می‌شود.

 

وی با ابراز اينكه زينب(س) فرقان عظيم اسلام و كتاب سنجش معيار اسلام، شيعيان، مسلمانان و آزادی خواهان جهان است اظهار داشت: حضرت زينب(س) سفارت كبری امام حسين(ع) را بر عهده گرفت و زينت دهنده پدر كه امیرالمؤمنین(ع) است و مادر كه فاطمه الزهرا(س) است شد و اين زينت شد كه زينب را زينب كرد و عاشورا و كربلا را نگهداشت، مقياس برای ما زينب كبری(س) است.

 

شايق با اشاره به اينكه زينب(س) به‌عنوان ام الشهدا، اخت شهدا، دخت امير المومنين و فاطمه الزهرا(س) جايگاه و شأنيت دارد گفت: اصل شأنيت حضرت زينب(س) به‌واسطه رسالت اوست؛ خیلی‌ها وابسته به بيت امام و علما هستند اما تا خطا می‌کنند ما دنبال اين نيستيم كه يادگارِ چه كسی هستند، ما كه خانم مارپل نيستيم در تابع مارپيچ نگاه كنيم كه يادگار چندم هستند، هركسی می‌خواهد با هر اسمی باشد رسالت برای ما مهم است.

 

وی خاطرنشان کرد: هرکسی رسالت زينب كبری و امام را داشت روی چشم ما جا دارد اما به نام امام، به نام آيات عظام، به نام آقازاده و نكبت زاده بخواهند مملكت را چپاول كنند بلايی سرشان می‌آوریم كه زينب كبری سر يزيد آورد.

 

نماينده سابق مردم تبريز در مجلس شورای اسلامی افزود: شايد این‌طور فكر كنيد در جمهوری اسلامی و كل بيداری اسلامی و در كل دنيا زنانی كه فرزندانی مثل شهيد حججی و ديگر شهدا و جانبازان تربيت می‌کنند تعدادشان كم است اگرچه تعدادشان كم است اما ستون‌های ضد زلزله 40 ريشتری هستند.

 

وی تصریح کرد: شايد با زلزله‌های هرروز شياطين می‌لرزیم اما لرزش ما خيلی اثری ندارد چون بنيان فاطمی، بنياد علوی، زيرساخت قرآن مبين و رسالت زينبی ما را ضد زلزله كرده است.

 

شايق افزود: به دنبال رسالت زينبی باشيم، مشغول رصد دعواهای خاله زنكی برخی مسئولان درفضای مجازی نشويم و بايد طوری رفتار و عمل كنيم كه آن ها را در دايره مديريت خود بياوريم.

 

وی با بیان اينكه ما بايد جريان شمر، يزيد و عمر سعد و ابوموسی اشعری ها را بشناسيم عنوان کرد: ما با عناوين، رسالت و مسئوليت كار داريم نه با لباس و قدرت كار؛ برخی نمايندگان مروج تفكر شيطانی شده اند، بيان لفظ فداها برای رهبری و عمل كردن به آنچه كدخدا می گويد تاكتيک دشمن است و ما شعورمان بالاست چون زينبی هستيم.

 

نماينده سابق مجلس شورای اسلامی تصريح كرد: مردم انقلابی كه از بطن انقلابند هوشمندانه عمل می كنند و يک نفر انقلابی می تواند يک ميليون نفر را تكان دهد و يک نفر مثل شهيد حججی می تواند كفر و ظلم را همه با هم تكان دهد چون فرد انقلابی نافذ است و كيفيت و نفوذش متكثر است.

 

وی خاطرنشان کرد: زينت بيرق ما است و زينت زن انقلابی یک زينتی معمولی نيست بلکه وفاداری، عهد و پيمان، سفارت كبری امام حسين (ع) زينت ماست و بايد كار پيام رسانی عاشورا كه امر به معروف ونهی از منكر و اصلاح امور دينی را تا قيام قيامت ادامه دهيم.

 

شايق با انتقاد از رفتار و تجويز سياسی برخی سلبريتی ها كه هيچ گونه تخصصی در خصوص مسائل سياسی نداشته وتنها به فكرخريد حلقه های ازدواج سه ميليون دلاری هستند بيان كرد: شما خانم و آقای سلبريتی در جايگاهی نيستيد كه راجع به سياست اين مملكت نظر بدهيد برويد به هنر پيشگی و نقش هايتان بپردازيد.

 

اين كارشناس سياسی اجتماعی گفت: ما بايد ماهانه با حفظ عفت، ديانت، شجاعت، جسارت و كياست خودمان را برای ماندن در كاروان انقلاب بيمه كنيم چراكه اگر در رسالتمان كم كاری كرديم از قافله انقلاب جا می مانيم.

 

وی اظهار داشت: نمی توانيم نسبت به مسائل جامعه بی تفاوت باشيم اگر هم متدين انقلابی نيستيد، شهروند ايرانی كه هستيد بايد نسبت به وجب به وجب وطن احساس مسئوليت داشته باشيد.

 

نماينده سابق مردم تبريز در مجلس شورای اسلامی افزود: نقطه عطف جمهوری اسلامی كه جهان را به اسلام و به تبعيت از خدا دعوت كرده است و با قدرت لايزال الهی و اتكا به ائمه اطهار(ع) و خون جوشنده شهدا، اسرائيل غاصب را در خودش دچار مارپيچ سياسی نظامی كرده است؛ ولايت فقيه است كه نقطه اتصال به ظهور را دارد و گفتند كه بايد اين نقطه را به هم زد.

 

وی درخصوص تعطيلی برخی كارخانه ها در سطح كشور عنوان کرد: متأسفانه برای اينكه مردم را با اعتراض عمومی در برابر نظام قرار دهند دو برابر درآمد ماهانه كارخانه ها را به صاحب برخی كارخانه ها دادند و از آن ها خواستند كه خط توليد را تعطيل كنند و بعضی كارخانه ها را حراج كردند وبه جای خصوصی سازی اختصاصی سازی كردند تا كارگران عليه نظام شعار دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران