مردم باید مطالبه‌گر باشند؛ آغاز طلیعه تمدن سازی در ایران

مردم باید مطالبه‌گر باشند؛ آغاز طلیعه تمدن سازی در ایران
شناسه خبـر : ۱۷۷۵۰ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه مردم باید مطالبه‌گر باشند و رسانه باید از اسلام و ارزشها دفاع کند گفت: طلیعه تمدن سازی در ایران شروع شده است.

به گزارش سفیر افلاک، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر اظهار داشت: در میان ناباوری همه دینی ظهور کرد که مدعی بود می‌خواهد حاکمیت کند آن هم در جهان سوم تحت یک حاکمیت مستبد و ژاندارم منطقه که نوکر آمریکا بود.

 

وی با اشاره به اینکه 19 دی جهش انقلاب اسلامی است و آن‌ها منتظر بودند که انقلاب اسلامی را جمع کنند و وعده‌های سنگین رسانه‌ای می‌دادند بیان کرد: امام خمینی(ره) با یک جمله کوتاه و رسانه‌ای فرمودد «آمریکا هیچ غلطی نمی‌کند» و نخستین بار بود امام راحل این جمله را فرمود و موج برگشت.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه 40 سالگی انقلاب اسلامی به کوری چشم دشمنان در میان همه سختی‌ها در حال گذر است تصریح کرد: در این 40 سال جنگ‌های نرم، جنگ رسانه‌ای و عملیات روانی بسیار سنگینی رخ داد و با این وجود چهل سالگی انقلاب به پایان می‌رسد و به فرموده مقام معظم رهبری پس از 40 سال وارد بلوغ تمدن سازی می‌شویم.

 

وی افزود: در طول این40 سال فراز و فرود بسیاری داشته ایم در طول این 40 سال حدود 275 رسانه صوتی و تصویری با حمایت غربی‌ها و صهیونیست‌ها دائما علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی کار می‌کنند به طوری که یک بخش رسانه حجاب زنان را هدف قرار داده و ماموریت آنها این است که کشف حجاب کنند.

 

سردار کشکولی با بیان اینکه دشمن جنگ بی‌نظیر روانی به راه‌انداخته و شب و روز به همه شئونات یک کشور شلیک می‌کنند خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری از این جنگ روانی به شبیخون فرهنگی نام بوده است؛ این یک جنگ بی‌سابقه روانی و رسانه‌ای است و می‌خواهد بشارت دهد به اینکه انقلاب اسلامی بسیار اثرگذار و نافذ است چرا که اگر پیام ما بی اثر و نافذ نبود نیازی به این همه هجمه و هزینه نداشتند.

 

وی عنوان کرد: رسانه قبلا منحصرا و تک صدا در جهان در انحصار صهیونیست‌ها بود ولی ما این تک صدایی را در جهان به هم ریختیم؛ گفتمان مقاومت و بیداری اسلامی تک صدایی که قبلا در اختیار خبرگزاری‌های صهیونیست بود را به هم ریخت.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: در گذشته رسانه‌های غربی حاکم بر کل جامعه بودند که انقلاب اسلامی این حاکمیت، سیطره و سلطه را شکست.

 

وی با بیان اینکه امام راحل همه دین‌ها را زنده و احیا کرد اظهار داشت: امام خمینی(ره) کاری بسیار موثر کرد و جذابیت را به تنوع فکر و اندیشه برد، قبلا رسانه‌ها در انحصار زر، زور و فساد بود ولی الان رسانه‌ها تلاش می‌کنند که ثابت کنند ما خدمتگزار هستیم و خیلی از دعواها در رسانه‌ها بر سر این است که خود را خدمتگزار معرفی کنند؛ رسانه ما در کشور رسانه‌ای مردمی است به طوری که حدود 300 الی 400 روزنامه با سلایق مختلف در داخل داریم که تیتر روزنامه‌ها متفاوت است و نماد آزادی بیان در امر رسانه است.

 

سردار کشکولی با اشاره به اینکه تعداد خبرگزاری‌ها با سلایق و ذائقه‌های سیاسی و فرهنگی 42 برابر شده است افزود: قبل از انقلاب اسلامی زن در رسانه فقط یک کالا بود ابزار جنسی بود ولی امروز هزار و 500 رسانه با مدیر مسئولی بانوان در کشور داریم که جهش استثنایی است.

 

وی با بیان اینکه نوع هوشمندی، بصیرت و فکر مردم ما خیلی بالا است و خیلی جاها خیلی هوشمندتر از خواص هستند عنوان کرد: بخش زیادی از کار رسانه‌ای این است که رعب و وحشت ایجاد کنند، رئیس جمهور دیوانه آمریکا سال گذشته گفت می‌خواهم ایران را براندازم، این سخن با چاشنی تحریم و فشار اقتصادی بود و این فشار را با دروغ ایجاد می‌کنند، روی کار آمدن ترامپ سبب می‌شود تمدن ضد بشری آمریکا سرعت سقوطش بیشتر شود.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان تصریح کرد: هر کسی که می‌خواهد کار سیاسی کند اگر ملتزم این است که می‌خواهد خدمتگزار مردم باشد در جدال رسانه‌ای اصولا صحنه کارزار را رصد کند و این صحنه را بشناسد و باید التزام به وطن پرستی، مردم دوستی و اسلام خواهی داشته باشد.

 

وی گفت: آمادگی داریم اتاق اندیشه ورزی تشکیل و در راستای مسائل به گفت‌وگو بپردازیم، مردم باید مطالبه‌گر باشند و رسانه باید از اسلام و ارزشها دفاع کند؛ طلیعه تمدن سازی در ایران خیلی وقت است که شروع شده و بلوغ تمدن سازی ما در حال آغاز است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران