تحلیل سیاسی ضعیف یک نماینده

تحلیل سیاسی ضعیف یک نماینده
شناسه خبـر : ۱۷۷۲۳ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱

معاندین داخلی و خارجی بدانند دیگر جایی برای گستاخی و فتنه انگیزی آنان در میان مردمی که از ابتدای انقلاب اسلامی هم صدا با سپاه حسین(ع) شعار هیهات منه الذله سرداده اند وجود ندارد.

به گزارش سفیر افلاک، شاید نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ایران که داعیه انقلابی و حزب‌اللهی بودن را دارد در کسب آگاهی دینی،تاریخی،جهان‌بینی توحیدی،توجه به خودسازی معنوی و آزاداندیشی،دوراندیشی،شجاعت در فهم و توجه به خطوط قرمز نظام دچار ضعف و تحلیل غلط سیاسی شده است که بدون توجه به نحوه حرف زدن به خود اجازه می‌دهد در مورد صحبت‌های رهبر جامعه اسلامی به‌عنوان خط قرمز یک ملت و مسلمان‌های خارج از این مرزوبوم اظهارنظر و تحلیل غلط نماید و خواسته و یا نخواسته، ساز  صهیونیست و منافقین را کوک نماید.

 

ای‌کاش پسر به‌اندازه پدر دوراندیش و معتقد به ولایت بود؛ پدری دشمن‌شناس که درنهایت اعتقاد به ولایت امام خمینی (ره) درراه‌اندازی حکومت الله قدم نهاده و مدافع انقلاب اسلامی می‌شود و آخر آن‌چنان داغی بر دل دشمنان امامش می‌گذارد که از جانب دشمنان قسم‌خورده این نظام مقدس به شهادت می‌رسد  و مزد سال‌ها تلاش و وفاداری و مجاهدتش  درراه امام و الله را می‌گیرد.

 

پسر یا نمی‌داند یا فراموش کرده است که سربازان خمینی (ره) که زمان تشکیل حکومت الله در گهواره بودند حالا بزرگ‌شده‌اند و اجازه به کاخ‌نشینان داخل و خارج نمی‌دهند که نفس بکشند و یا این‌که دنبال راه‌اندازی فتنه‌ای جدید باشند ؛شاید هم در خواب غفلت بسر می‌برند و78 ،88و 98 و خلاصه فاصله هر ده سال را از یاد برده‌اند.

 

مطهری این روزها به دنبال دلایل و علت هشداری است که چندی پیش از جانب رهبری در خصوص فتنه 98 مطرح‌شده است؛ اینکه اتاق فکرهای دشمنان خارجی با حمایت برخی مزدوران داخلی از ابتدای شکل‌گیری انقلاب اسلامی تا به امروز لحظه‌ای بیکار ننشسته و هرروز مشغول طرح نقشه و فتنه جدید هستند نباید برای یک نماینده مجلس به‌عنوان فردی آشنا به مسائل سیاسی امری ناآشنا و غیرقابل‌باور باشد ای‌کاش با اندکی برخورداری از قدرت تحلیل سیاسی سری به بایگانی گذشته اتاق فکرهای برخی معاندین داخلی و خارجی بزنید و نامه‌های سرگشاده برخی سیاسیون داخلی در خصوص فتنه‌های 78،88و98 که هر ده سال یک فتنه در آن طراحی‌شده است را مطالعه کنید و قول و قرارهای صاحبان خائن اتاق فکر داخلی و خارجی را رصد نمایید که گویای راه‌اندازی فتنه 98 است.

 

انقلاب اسلامی روزبه‌روز در حال رشد و پیش رفت در منطقه و جهان است پس طبیعی است که دشمن شب و روز برای عقب انداختن این ملت نخوابد و نقشه بریزد ؛اینکه شما بعد از گذشت این‌همه سال در ضعف تحلیل سیاسی به سر می‌برید به خودتان مربوط است اما چه می‌شود کرد که متأسفانه شما در صحن مجلس اسلامی نطق می‌کنید و نماینده برخی از مردم عزتمند ایران اسلامی هستید و اینجا باید تنها خون‌دل خورد.

 

البته باید بگوییم چه دشمنان داخلی  و چه آنان که در حصر به سر می‌برند بدانند دیگر جایی برای گستاخی و فتنه‌انگیزی آنان در میان مردمی که از ابتدای انقلاب اسلامی هم‌صدا با سپاه حسین (ع) شعار هیهات منه الذله سر داده‌اند وجود ندارد.

 

زهرا یاری

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران

  • م
  • ۰۹:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
0
پاسخ شما

ضمن تشکر از خواهر انقلابی اگر نامه سر گشاده محن کدیور را به هاشمی در متن می آوردید متن گویا تر بود چرا که موارد فتنه را کاملابیان کرده

  • ۰۵:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۹

    تشکر بابت نگاه هوشمندانه شما

  • م
  • ۰۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
0
پاسخ شما

تشکر از خواهر انقلابی