رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در دلفان:

150 میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی در لرستان سرمایه‌گذاری شد

150 میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی در لرستان سرمایه‌گذاری شد
شناسه خبـر : ۱۷۷۲۰ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: 150 میلیارد تومان اعتبار در بحث اشتغال در استان لرستان سرمایه‌گذاری شده است.

 

به گزارش سفیر افلاک، محمد مخبر صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سفری به استان لرستان دو سال پیش داشتیم که بخش قابل‌توجهی از بحث‌های زیر بنایی طرح‌ها انجام شده و در راستای بحث اشتغال نیز به اهدافی که فکر می کردیم آن مکانیزم شکل نگرفت.

 

وی افزود: با یک سیستم دیگری که بحث اجتماع‌ محور را مبنا قرار دادند خدا را شاکریم به آن اعدادمان رسیدیم؛ در استان لرستان فقط ظرف چند سال گذشته با 500 شغلی که امروز رونمایی می‌شود دو هزار شغل ایجاد کرده‌ایم.

 

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بابیان اینکه 150میلیارد تومان در بحث اشتغال و زیر بنایی در استان لرستان طی این دو سال گذشته هزینه و سرمایه‌گذاری کرده‌ایم تصریح کرد: از 150 میلیارد تومان 30 درصد آن تسهیلات است و مابقی سرمایه‌گذاری مستقیم ما بوده که شکل گرفته است.

 

وی با اشاره به اینکه امروز تصمیم خوبی در مورد دلفان می‌گیریم خاطرنشان کرد: قرار شده دلفان را به‌عنوان یک نقطه نمونه اقتصاد مقاومتی با محوریت اشتغال اعلام کنیم و در این راستا برنامه‌ریزی می‌کنیم، همچنین در استانداری لرستان نیز در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کنیم و این طرح‌ها را در استان و کشور ادامه می‌دهیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران